Minimalistyczne oświetlenie

Minimalistyczne oświetlenie

Ponadczasowa prostota króluje obecnie we wnętrzu. Dzisiaj zdecydowana większość projektantów, architektów oraz inwestorów stawia na minimalizm domowych wnętrz, który jest zarówno niezwykle funkcjonalny, jak i może być przytulny.

Minimalistyczne wnętrza

Uniwersalność i prostota charakteryzuje minimalizm. 

Skromna propozycja - minimalizm- obejmuje elementy dekoracyjne i motywy kolorystyczne. Ta przestrzeń to królestwo klasycznej bieli, wiecznej czerni, delikatnego beżu i uroczego brązu. Warto wspomnieć, że wszystkie te kolory w minimalistycznym układzie pojawiają się zwykle w chłodnych tonacjach, podkreślając specyfikę całego wnętrza i nieliczne dekoracje. Minimalizm we wnętrzach można podkreślić na wiele różnych sposobów, a jednym z nich jest również odpowiedni dobór opraw oświetleniowych.

Minimalistyczne oświetlenie

Minimalistyczne spójność

Warto pamiętać, że minimalistyczny styl aranżacji po prostu lubi spójność. Ta harmonia jest złotą zasadą aranżacji, panuje nie tylko w jednym pomieszczeniu, ale także w całym pomieszczeniu. Spójne oświetlenie pomaga w jego realizacji. Do tej pory nowoczesne projekty związane z oświetleniem powierzchni komercyjnych i biurowych można z powodzeniem wprowadzić również do prywatnych minimalistycznych wnętrz. 

Wnętrza minimalistyczne nie mogą także istnieć bez odpowiedniego oświetlenia ściennego. 

Źródło światła

Wybór źródła światła to kluczowy moment do stworzenia absolutnie dowolnego układu, nie tylko dlatego, że nie ma starannie dobranych dodatków, nie istnieją funkcjonalne i wygodne wnętrza. Lampy i lampiony mogą być głównym elementem dekoracyjnym, szczególnie w dekoracji wnętrz bez zbędnych dodatków, zgodnie z zasadą stylu minimalistycznego. Dzięki solidności wykonania i gwarancji bezpieczeństwa, a także nowatorskiemu wzornictwu i estetyce opraw uzupełnią minimalizm każdego pomieszczenia i łazienki.

Źródło: AQForm

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!