Klasyczne wnętrze z nutą sztuki

Klasyczne wnętrze z nutą sztuki

Mieszkanie na warszawskim Mokotowie zachwyca modernistycznymi detalami. Odnajdziemy w nim kolekcje XX-wiecznych klasyków designu. Zajrzyjcie do środka!

Otwarta przestrzeń

Obecnie modne i wygodne stają się otwarte przestrzenie. Również przy tym projekcie stało się ono głównym zadaniem projektantów. Wolnym pomieszczeniem stała się również sypialnia, która wydzielona jest jedynie za pomocą dwustronnej szafy. To są nowoczesne aspekty tego lokum. Do tradycyjnych zaliczyć możemy  parkiet, który snuje się na podłogach. Cały wystrój utrzymany jest w czarno-białej kolorystyce. 

Mieszkanie pełne klasyków designu

Klasyki designu

W mieszkaniu znajdziemy mnóstwo klasyków designu. Właściciel jest kolekcjonerem, a jego ulubionym wytworem jest szkło - w szczególności duńska deria wazonów w lat 60, która widnieje w specjalnej witrynie. Ponadto właściciel posiada Fotel Egg projektu Arne Jacobsena z lat 50. We wnętrzu odnajdziemy również prace Thomasa Vinsona. Jest to niemiecko-francuzki artysta, którego prace coraz częsciej można spotkać w polskich domach. To tylko kilka z dostępnym klasyków, a jakie jeszcze dołączą do kolekcji..? Tego nie wie nikt :)

Mieszkanie pełne klasyków designu

Czarno-białe wnętrze

We wnętrzu mieszkania króluje czerń i biel. Są to najczęściej pojawiające się akcenty kolorystyczne. Panuje tu klasyka- klasyczne meble i klasyka dodatków. Tworzą one elegancką i klasyczną aranżację wnętrza. 

Zobacz galerię zdjęć wnętrza klasycznego wnętrza z nutą sztuki

Pracownia: indoor
Zdjęcia: Piotr Mastalerz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!