Apartament z widokiem na morze

Apartament z widokiem na morze

Willa o powierzchni 350 m2 znajduje się w Hiszpanii, nad wybrzeżem Costa Blanca. Ślaskie małżeństwo wybrało ten apartament ze względu na piękny widok, który obejmuje zarówno morze jak i słynną górę Ifach. 

Elegancki wystrój 

We wnętrzu apartamentu króluje elegancki wystrój. Żaden element nie pojawił się tutaj przypadkowo. Elegancja ciągnie się od salonu, po pokoje aż na taras, który stanowi punkt wypoczynkowy. Zarówno kącik z siedziskami jak i leżaki są idealnym miejscem na relaks. Basen stanowi punkt centralny tarasu. Nie sposób nie wspomnieć o rozciągającym się przepięknym widoku na morze i słynną górę Ifach, który dopełnia całą aranżację. 

apartament z widokiem na morze

Szarości i beże

We wnętrzu apartamentu odnajdziemy otwarte przestrzenie mowa o połączonych kuchni, jadalni i salonie. Panują tam odcienie szarości, beżu oraz delikatnego dębu. Naturalny dąb kontrastuje z mocnymi akcentami antracytowymi, zaś całość ociepla dębowy fornir. Takie zestawienie tworzy harmonijną całość, która łączy w sobie spokój i elegancję. 

apartament z widokiem na morze

Polskie akcenty w hiszpańskim wnętrzu

Hiszpański i polski design stanowi harmonijne połączenie. Projekt wnętrza wykonywały polskie architektki - Marta Żebrowska i Weronika Król, założycielki katowickiej pracowni mow.design. Do wnętrza przechwycono polską sztukę. Zagraniczne mieszkanie wypełniają polskie akcenty, takie jak obrazy Andrzeja Kozyry, rzeźba Józefa Polewki oraz meble projektu Oscara Zięty.  Wspaniale dopełniają one wnętrze, sprawiając, że polska sztuka i wzornictwo nie odbiegają od światowego poziomu.

apartament z widokiem na morze

Minimalizm 

W sypialniach króluje minimalizm. W całym apartamencie odnajdziemy cztery sypialnie z indywidualnymi łazienkami. Trzy z nich przeznaczone dla gości, zaś jedna dla właścicieli. Pokoje gościnne utworzone są w jednakowy sposób - odcienie szarości i beżu wyłaniają się na pierwszy plan. Zaś sypialnii gospodarzy poświęcono nieco więcej uwagi tworząc przytulną przestrzeń w jasnych barwach.  

Zobacz galerię zdjęć wnętrza apartamentu z widokiem na morze

Fot: Jonathan Ristagno

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!