Restauracja w kolorze szałwii

Restauracja w kolorze szałwii

Warszawska restauracja zyskała nowe, szałwiowe wnętrze. Bistro The Eatery serwuje tradycyjną, pyszną i co najważniejsze polską kuchnie!

Polska, tradycyjna kuchnia

Staramy się nadać nowe znaczenie polskiej kuchni, nie trzymamy się sztywno tradycyjnych przepisów, ale zmienimy je z duchem czasu. To wszystko bez przesadnego eksperymentowania, bo to nie kuchnia doświadczalna, ale wysokiej jakości propozycja na co dzień, a nie tylko od święta. Dla gości liczy się zdrowa kuchnia, smak i prezencja potraw, i na to właśnie stawiamy – mówi szef kuchni Bartłomiej Trojanowski.

restauracja w kolorze szałwii

Szałwia we wnętrzu

We wnętrzu bistro The Eatery króluje kolor szałwii, dopełniają je odcienie bieli i szarości. Lastryko, stal, mosiądz i marmurowe blaty stołów nadają całości oryginalny charakter, zaś rattanowe oparcia krzeseł doskonale komponują się z bujną zielenią otaczającą główną witrynę, przez którą już z ulicy można zerknąć do środka. Za projekt aranżacji była odpowiedzialna Agnieszka Dubas, właścicielka bistro i stylistka modowa.

– Nie chcemy usztywnienia, wymuszonej elegancji i spiny – The Eatery to miejsce na relaks i dobre jedzenie. Chcemy, aby każdy czuł się u nas swobodnie – mówi Agnieszka Dubas.
restauracja w kolorze szałwii

"Jedz pij i żyj dobrze"

Oto hasło restauracji The Eatery - Jedz pij i żyj dobrze. W meni bistro znajdziemy polskie przysmaki w nowoczesnym wydaniu.

Nowoczesna kuchnia bazująca na tradycyjnych polskich daniach, oparta na wysokiej jakości produkcie. Z twistem. - to zapewnienie ze strony restauracji.

Zobacz galerię zdjeć wnętrza restauracji w kolorze szałwii

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!