Nowe oblicze Hotelu Kopernik

Nowe oblicze Hotelu Kopernik

Hotel Kopernik w Olsztynie zyskał nowe oblicze! Renowacja została przeprowadzona przez inwestora wraz ze współpracą z pracownią architektoniczną Tremend. Oto nowe wnętrze hotelu!

Wsród jezior

Położenie hotelu stanowiło główną inspirację dla architektów. Malownicze, piękne jeziora były dobrym natchnieniem, stąd wnętrza hotelu nawiązują do otaczającej przyrody oraz krajobrazów okolicy. 

Tremend w swoich projektach stara się opowiadać historie. Historie, które wzbudzają w ludziach emocje. W hotelu Kopernik opowiadamy o mgłach, kolorach natury, cieniach… Local touch jest zawsze istotną częścią naszych projektów, a w przypadku Olsztyna natychmiast dostrzegliśmy potencjał w jeziorach i przylegających do nich plażach i warmińskich lasach. Kolory natury stanowią dobrą bazę dla designu pokoi sprzyjają relaksacji — wyjaśnia architekt Magdalena Federowicz-Boule, prezes zarządu i dyrektor kreatywna Tremend.


Nowe oblicze Hotelu Kopernik Toruń

Spersonalizowana aranżacja wnętrza

Dopasowanie planów do zmieniających się warunków technicznych stanowiło nieodłączny element całej rewitalizacji. We wnętrzach królują nawiązania do natury, są one widoczne nie tylko na wykładzinach z bionicznymi wzorami, ale i na obrazach, które powstały specjalnie na potrzeby projektu. Połaczęnie tych elementów tworzy spójną całość, przy czym wnętrze jest harmonijne i przytulne. 

Cały proces rewitalizacji wnętrza ma zakończyć się już niebawem. Zyska on na jakości oraz standardzie, czego podkreśleniem będzie nowy szyld - Best Western Plus. Miejsce noclegowe w tym hotelu odnajdziemy nieopodal Starego Miasta w centrum Olsztyna. Hotel do dyspozycji gości oferuje 83 pokoje, nowoczesne sale konferencyjne, restaurację oraz parking podziemny.

Zobacz galerię zdjęć nowego oblicza Hotelu Kopernik 

Pracownia: tremend
Fot.: Polski Holding Hotelowy

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!