Webinarium FOAMGLAS: Brakuje izolacji na budowie? Odkryj FOAMGLAS® – doskonałą alternatywę dla trudno dostępnych termoizolacji dachowych!

Webinarium FOAMGLAS: Brakuje izolacji na budowie? Odkryj FOAMGLAS® – doskonałą alternatywę dla trudno dostępnych termoizolacji dachowych!

Problemy z dostępnością materiałów budowlanych wstrzymały niejedną inwestycję. Masz do zaizolowania dach płaski: użytkowy, zielony, techniczny lub parkingowy i przestępujesz nerwowo z nogi na nogę, czekając na dużą dostawę tradycyjnego materiału izolacyjnego? Zapraszamy na webinarium które odbędzie się 15 lipca 2021 o godz. 11:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy się zarejestrować.

webinarium

Zobacz jak bardzo sprawnie, a przede wszystkim bezawaryjnie i RAZ NA ZAWSZE zaizolować termicznie dach łatwo dostępnym materiałem. To wszystko dzięki wodoodpornym, niepalnym (A1) i wytrzymałym do 1600 kPa (0% deformacji) płytom FOAMGLAS® ze stałą i niezmienną lambdą, np. 0,036 W/mK.

Program webinaru

 Pierwsze 20-30 minut to praktyczne wskazówki:
- Jak i w jakich miejscach wykorzystać płyty ze spienionego szkła komórkowego?
- Omówienie właściwości i technologii układania płyt spienionego szkła    komórkowego.
- Jak rozwiązać typowe i powracające problemy:

  • kondensacja pary wodnej w dachu, uszkodzenia membran, przemarzanie i mostki termiczne, powracające przecieki, awarie, deformacja pod obciążeniem czy użytkowaniem dachu, powstawanie zastoin wody itd.

- Jak uzyskać stabilne podłoże pod ciężkie urządzenia, centrale i zbiorniki czy ścieżki serwisowe na dachach?
- Jak uzyskać podłoże bez mostków termicznych pod montaż podkonstrukcji, np. instalacji fotowoltaicznych?
- Pytania i odpowiedzi.

 Serwis, dostępność, wsparcie techniczne:
- Program wsparcia FOAMGLAS® dla wykonawców: raporty stanu dachów, szkolenia i certyfikacje dla pracowników, projektowanie spadków, instruktaże na placu budowy.
- Przykładowe przekroje i konstrukcje.
- Inne zastosowania, np. dla stref fundamentowych, podjazdów, progów, cokołów, wnętrz.
- Dostępność spienionego szkła komórkowego FOAMGLAS®.
- Pytania i odpowiedzi.

Prowadzący szkolenie:

Łukasz Barcz

Inżynier i absolwent Politechniki Wrocławskiej, gdzie ukończył kierunek Inżynieria Lądowa.

 

Przez blisko 15 lat związany był z Grupą Saint-Gobain, gdzie miał okazję zarówno pracować z klientami inwestycyjnymi w dziale sprzedaży, jak i doradzać optymalne rozwiązania na stanowisku Konsultanta ds. Projektów Architektonicznych i Przemysłowych.

Wspiera inwestorów i wykonawców, biorąc aktywny udział w licznych oględzinach i konsultacjach dla obiektów borykających się z problemami kondensacji, korozji biologicznej i mostków termicznych.


Certyfikat udziału w szkoleniu
Certyfikat udziału w szkoleniu mogą otrzymać chętne osoby, które uczestniczyły w transmisji na żywo przez co najmniej połowę spotkania. Czas będzie weryfikowany przez redakcję. Zaraz po zakończeniu webinarium każdy uczestnik otrzyma ankietę do wypełnienia. Na jej podstawie będą wystawiane certyfikaty i wysyłane drogą mailową w formie pdf.

Pytania prosimy kierować na adres: [email protected]

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!