Premiera stołu ROOTS

Premiera stołu ROOTS

Wraz z nadejściem nowego sezonu polska marka Nobonobo przygotowała dla miłośników dobrego designu premierę stołu ROOTS, zaprojektowanego przez utalentowanego portugalskiego projektanta Nelsona de Araújo. Niepowtarzalne wzornictwo i stosowanie efektownych rozwiązań – właśnie to łączy markę z wizją młodego designera. Cztery odcienie stołu ROOTS ma szansę, by nadać każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Świeże spojrzenie i zamiłowanie do prostych form połączyły wschodzącą gwiazdę europejskiego designu - Nelsona de Araújo oraz markę Nobonobo. W efekcie ich współpracy powstał unikatowy mebel, który wymyka się utartym schematom.

stol roots

Minimalistyczny styl

Stół ROOTS przeznaczony jest dla tych, którzy cenią minimalistyczny styl wnętrza, ale nie boją się eksperymentować. Forma mebla to twórcza interpretacja, inspirowana kształtami natury – fale, chmury, płynące rzeki, korzenie drzew wyrastające swobodnie pod ziemią. Stół składa się z dwóch połączonych ze sobą części – blatu wykonanego z litego dębu i olejowanego oraz zakrzywionej podstawy wykonanej z metalu malowanego proszkowo. Artykuły ROOTS dostępne są w wielu rozmiarach i 4 wersjach kolorystycznych: grafit, khaki, ciemny brąz i czerń. Konstrukcja stołu sprytnie wprowadza do wnętrza naturalne elementy, dzięki czemu meble doskonale sprawdzają się w przestrzeniach hotelowych i rodzinnych.

 

Poznaj twórcę

Unikalne, eleganckie, ponadczasowe i funkcjonalne. Właśnie takie są projekty z portfolio młodego portugalskiego projektanta. Nelson de Araújo - to utalentowany designer, który ma własną wizję projektowania i kieruje się zasadą "mniej, ale lepiej”.

Nelson de Araújo, absolwent Uniwersytetu Escola Superior de Tecnologia e Gestão w Viana do Castelo, kierunek projektowanie produktu. Swoją pasję do projektowania odkrył podczas pobytu we Włoszech, gdzie brał udział w projekcie Erasmus na Uniwersytecie w Palermo. To doświadczenie ukształtowało jego poglądy na projektowanie mebli. Projektant czerpie inspiracje z piękna natury, fotografii i podróży i dąży do perfekcji w każdym szczególe. Użył dwóch słów, aby zdefiniować swoją filozofię projektowania – minimalizm i równowaga. Wizja Nelsona doskonale łączy się z misją marki Nobonobo, aby tworzyć ponadczasowe, niepowtarzalne i funkcjonalne produkty do aranżacji wnętrz.

stol roots

Więcej informacji na stronie: nobonobo

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!