Modna kuchnia

Modna kuchnia

Proste bryły, duże, gładkie powierzchnie, modna kolorystyka – takie są aktualne trendy we wzornictwie mebli kuchennych.

Zaprojektowane przez Ewelinę Jankowską ze studia Ipnotic meble kuchenne produkowane przez jednego z polskich producentów doskonale wpisują się w tę tendencję.

Modele, które można znaleźć w ofercie firmy posiadają niezwykle cienkie blaty, fronty i półki, dzięki czemu odpowiadają aktualnej filozofii projektowania eleganckich i szlachetnie wykończonych mebli kuchennych, które nie ingerują we wnętrze, lecz harmonijnie się w nie wtapiają. Większość stanowią kuchnie bezuchwytowe.

Producent proponuje szeroką gamę powstają bogato wyposażonych i luksusowo wykończonych modeli. Wśród zastosowanych w nich rozwiązań znajdują się: podświetlane dna szafek, oświetlenie w szufladach, cienkie blaty z konglomeratów kwarcowych i Corianu, montowane na równo z blatem płyty indukcyjne i zlewozmywaki, okapy wysuwające się z blatu, nowy system koszy wzbogacony o ciche domykanie, otwierane elektrycznie cargo w wysokiej zabudowie. Wnętrza szuflad posiadają wykończenie z drewna bukowego lub mogą być w całości bukowe.

Obok luksusowych kuchni marka oferuje też tańsze modele. Zastosowano w nich bardziej ekonomiczne rozwiązania, jak np. fronty wykonane z płyty laminowanej.

 Fot: Rafał Owczarski

Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!