Nowa seria płytek inspirowana światłem - Home of Light

Nowa seria płytek inspirowana światłem - Home of Light

Nowa seria płytek ceramicznych "Home of Light" jest inspirowana światłem. Ma ono nieoceniony wpływ na nasze życie i funkcjonowanie. Warto na dobre wpuścić je do swoich pomieszczeń. Poznaj tą kolekcję i wprowadż do swojego wnętrza. 

Inspirowane światłem

Bezpośrednią inspiracją do stworzenia płytek ceramicznych było światło, które począwszy od wschodu, aż do zachodu słońca nieustannie się zmienia i przybiera różne formy, wpływając na wystrój naszego wnętrza oraz na nasze emocje. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii zdobniczych, a także szerokiej gamy różnego rodzaju struktur oraz kolorów, design płytek doskonale oddaje cały kalejdoskop wrażeń i doznań związanych z wędrówką słońca po nieboskłonie i grą świateł, jaką w związku z tym zjawiskiem codziennie możemy obserwować w swoich czterech ścianach.

Serię Home of Light otwierają trzy kolekcje, będące interpretacją kluczowych momentów wschodzącego słońca: brzasku (Daybreak), wschodu (Sunrise) i poranka (Morning). Ich stonowana, pełna połyskujących refleksów stylistyka zachwyca świeżością i subtelnością, przywodząc na myśl radość i energię budzącego się dnia.

Brzask słońca - Daybreak

W tej kolekcji odnajdziemy połaczenia złota i marmuru w ciepłej tonacji jasnego beżu i bieli. Jest to doskonałe tło dla spektaklu światła rozlewającego się rano po domu. Króluje tu jasna i delikatna kolorystyka, która z pewnością odnajdzie swoje miejsce w różnych stylach aranżacyjnych.

Wschód słońca - Sunrise

Wraz ze wschodzącym słońcem kolory zyskują na intensywności,tworząc mocniejszą i żywszą barwę. Pozostajemy w tonacji ciepłej jakiej jak odcienie beżu czy brązu, które umożliwiają tworzenie unikalnych kompozozycji i są idealną bazą dalszej aranzacji.

home of light

Światło poranka - Morning

Świeżość poranka i energia płynąca z promieni słońca tworzy kolejną kolecję "Morning". Poranna kolorystyka to odcienie bieli i szarości. Budzą one wnętrze do życia i rozświetlają. To modne i ponadczasowe zastosowanie kolorów płytek sprawia, że sprawdzą się one w różnych aranżacjach. Szczególnie ciekawie będą prezentować się w stylu glamour i modern classic, tworząc niezwykle udane zestawienie ze szkłem, lustrami oraz klasycznymi dodatkami. 

Idea przyświecająca nowej serii płytek ceramicznych jest niezwykle ciekawa. Bardzo często nie zdajemy sobie bowiem sprawy, jak ważny wpływ na nasze samopoczucie, czy postrzeganie wszystkiego wokół, mają bardzo naturalne zjawiska – w tym przypadku światło.

home of light

Źródło: Ceramika Paradyż

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!