Webinarium Grohe: Bądźmy oszczędni jeśli nie stać nas na bycie ECO – wnioski z czasów pandemii

Webinarium Grohe: Bądźmy oszczędni jeśli nie stać nas na bycie ECO – wnioski z czasów pandemii

Obecnie zmuszeni do spędzania większości czasu w obrębie naszych mieszkań przekonujemy się jak ważne okazały się funkcjonalność, trwałość i jakość poszczególnych elementów ich wyposażenia. Zapraszamy na webinarium architektoniczne firmy Grohe, podczas którego zostaną zaprezentowane nowoczesne rozwiązania zwiększające poziom higieny w łazience. Szkolenie odbędzie się 1 kwietnia 2021 o godz. 11:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko zarejestrować się.

Program szkolenia dla architektów

Średnio spędzamy około 15 minut dziennie w łazience, szczególnie zwracając uwagę teraz – na higienę rąk, czerpiąc przyjemność z codziennego korzystania z wody, odprężającego prysznica. Patrząc na rachunki, zaczynamy dostrzegać znaczenie armatury zaprojektowanej, tak by dawać szczególną przyjemność z korzystania z wody ale oszczędnej, a w rozumieniu wielu z nas ekologicznej, oszczędzającej najcenniejszy ale niedoceniany zasób jakim jest woda.

W programie szkolenia:

1. Rozwiązania zwiększające poziom higieny w łazience.
2. Baterie elektroniczne/bezdotykowe do mieszkań
3. Baterie  bezdotykowe do kuchni
4. Grohe Blue – woda filtrowana i gazowana prosto z kranu

Prowadzący szkolenie:

Cezary Kowalczyk Grohe

Cezary Kowalczyk

Humanista z krwi i kości, absolwent Warszawskiej SGGW, zarządza projektami i sprzedażą do inwestycji jako Project Sales Director w Grohe Polska. Koordynator procesu specyfikacji w projektach poddawanych ocenom wielokryterialnym LEED/BREEAM pod kątem redukcji zużycia wody i energii, realizowanych dla inwestorów międzynarodowych oraz sieci hotelarskich. Zarządza współpracą z kluczowymi inwestorami w Polsce (biurowce, hotele, szpitale obiekty użyteczności publicznej), odpowiedzialny za współpracę z architektami i biurami projektowymi. Prywatnie miłośnik podróży, architektury oraz pięknie i funkcjonalnie zaprojektowanych przedmiotów, w szczególności przez Jonathana Ive’a.

Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

* Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracji na webinarium, ponieważ na jego podstawie będą wystawiane i wysyłane certyfikaty.

** Po zakończonym szkoleniu w ciągu 14 dni zostanie wysłany drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min.

Pytania prosimy kierować na adres: [email protected]


webinarium groche

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!