Wygoda w parze z funkcjonalnością, czyli o wysuwanych półkach

Wygoda w parze z funkcjonalnością, czyli o wysuwanych półkach

Wnętrze powinno być nie tylko piękne, ale też funkcjonalne i wprost dopasowane do potrzeb użytkownika. Przy wyborze szafek kuchennych warto zwrócić uwagę na ich udoskonalenia. Poprzez właściwe rozmieszczenie modułów i odpowiednich systemów wyposażenia wnętrze może osiągnąć maksimum wygody i wykorzystać całe dostępne miejsce.

Wysuwane Extendo czyli praktyczne półki o wszechstronnym zastosowaniu i ciekawym wyglądzie. Zastępują one tradycyjne półki i są zdecydowanie bardziej praktyczne. Powstające udogodnienia zawsze wychodzą naprzeciw naszych oczekiwań i potrzeb. Wysuwane szafki zostały stworzone po to, aby zapewnić bezproblemowy dostęp i przegląd ich zawartości. Zwiększa to wygodę i komfort użytkowania.

Nie tylko w kuchni

Półki Extendo znakomicie sprawdzają się jako wyposażenie kuchni. Można je zastosować jako mechanizm wysokich słupków z frontem na zawiasie. Idealnie sprawdzą się także w szafkach nad lub pod piekarnikiem albo ekspresem. Dzięki nim można funkcjonalnie zaaranżować narożne wnęki nad blatem zakryte frontem lub roletą. Wysuwane szafki sprawdzą się także w innych przestrzeniach wnętrza. Można je zastosować w garderobie, łazience, pralni czy biurze.

Wygoda w parze z funkcjonalnością, czyli o wysuwanych półkach

Indywidualne potrzeby

Zaaranżowanie kuchni czy innych pomieszczeń zawsze opiera się na dostosowaniu do indywidualnych potrzeb. Całość powinna być dopasowana tak, by zapewnić jak największy komfort użytkowania. Dzięki zastosowaniu dowolnej ilości półek i rozmieszczeniu ich w dogodnych odstępach, w szafkach o różnej szerokości frontu możemy uzyskać łatwe i przystępne wnętrze. Zyskując przy tym przejrzysty widok produktów znajdujących się na półce. Maksymalne obciążenie jednej półki to 30 kg.
Półki same w sobie są idealnie dostosowane do wygody ich użytkowania. Maja one pełne boku, co zapobiega wypadaniu produktów. Są one wykonane z jednego kawałka stali, a krawędzie są zaokrąglone. Ułatwia to czyszczenie i dbałość o nie. Cienkie ścianki półek i dodatkowe nadstawki pozwalają z pełni wykorzystać dostępną przestrzeń. Dodatkowo, dno zabezpieczone jest matą antypoślizgową zapobiegającą przesuwaniu się przesuwaniu się przedmiotów podczas wysuwania i wsuwania półek.

Wygoda w parze z funkcjonalnością, czyli o wysuwanych półkach

Kolejne funkcje wysuwanych półek

Półkę można zmienić na stałą powierzchnię roboczą. Wszystko to dzięki zastosowaniu mechanizmu blokującego Click Stop. Ułatwia on pracę na wysuniętej półce, zatrzymuje i blokuje ją przy pełnym wysunięciu. Aby ją odblokować wystarczy ponownie pociągnąć ją do przodu i wsunąć z powrotem na miejsce. 
Dzięki półką Extendo jesteśmy w stanie lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, nawet jeśli jest jej niewiele. Tradycyjnie rzeczy schowane w głębi szafki, tutaj są zawsze w zasięgu ręki.

Zobacz galerię zdjęć wysuwanych półek

Żródło: Peka

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!