Zaprojektuj logo Electrolux Design Lab

Zaprojektuj logo Electrolux Design Lab

W ciągu ostatnich 10 lat Electrolux Design Lab stał się czymś więcej niż tylko konkursem dla studentów i absolwentów wzornictwa, którzy startują w nim walcząc o staż i pieniądze. Jest swego rodzaju instytucją symbolizującą innowacyjność, umiejętność adaptacji i proces projektowania, który zachęca do myślenia o przyszłości. W tym roku nadszedł czas na nowe logo Design Lab, które będzie odzwierciedlać młodość, kreatywność i prestiż.

Firma Electrolux we współpracy z Yanko Design ogłasza konkurs na zaprojektowanie LOGO Electrolux Design lab. Zapraszamy studentów i absolwentów (z 2011 roku) z całego świata, również z Polski, do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Termin nadsyłania prac upływa 9 marca 2012 roku.

Konkurs na zaprojektowanie logo Electrolux Design Lab

Electrolux Design Lab to projekt zainicjowany przez koncern Electrolux, który jest wiodącym producentem urządzeń gospodarstwa domowego. Electrolux szczyci się skandynawskim pochodzeniem, a tradycja ta jest wyraźnie widoczna we wzornictwie produktów firmy. Dekadę temu Electrolux zdecydował się rozpocząć misję rozwijania nowych talentów i w tym celu stworzył konkurs Electrolux Design Lab. Electrolux Design Lab koncentruje się na poszukiwaniu odważnych projektów urządzeń domowych przyszłości.

Zadaniem uczestników konkursu na logo Electrolux Design Lab jest stworzenie takiego projektu logo marki Electrolux Design Lab, które będzie odzwierciedlało młodość, kreatywność i przystępność.

Nagroda

Z nadesłanych prac jury wybierze JEDEN zwycięski projekt. Laureat konkursu wygra w pełni opłacony weekend w Sztokholmie. Nagroda to podróż do Szwecji, dwie noce w hotelu i indywidualna wizyta z przewodnikiem w Globalnym Centrum Wzornictwa Electrolux (Electrolux Global Design Centre).

  • Zwycięskie logo będzie w przyszłości używane w całej komunikacji związanej z konkursem i będzie reprezentować markę Electrolux Design Lab.

  • Laureat otrzyma też szeroką promocję w mediach i będzie reklamowany poprzez wszystkie kanały mediowe firmy Electrolux.

Jury i zgłoszenia

Jury konkursu będzie składać się z ekspertów z zespołu kreatywnego firmy Electrolux. Prace zgłoszone na konkurs muszą być dziełem własnym osoby zgłaszającej, nie mogą być obecnie produkowane i nie powinny być wcześniej nigdzie publikowane lub wystawiane.

Termin

Prace można zgłaszać do piątku 9 marca 2012 roku do godziny 23:59.59 strefy czasowej Zachodniego Wybrzeża USA (czyli w Polsce do 10 marca do godziny 8:59:59 rano).

Rejestracja

Konkurs jest przeznaczony dla indywidualnych osób, co oznacza, że nie będą na niego przyjmowane prace zbiorowe. Jeden uczestnik ma prawo zgłosić maksymalnie trzy projekty.

Wysyłka zgłoszeń

Zgłoszenia należy wysyłać na adres [email protected]

W konkursie mogą brać udział jedynie studenci lub absolwenci z roku 2011. 

Więcej informacji na stronie: www.electrolux.com/designlab

Dodatkowych informacji udziela Agencja PR Seisei Communications:

Monika Szocińska

tel. 22 402 12 06

[email protected]

 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!