Warsaw Home & Contract – platforma sprzedażowa online

Warsaw Home & Contract – platforma sprzedażowa online

Warsaw Home & Contract to czwarta co do wielkości w Europie impreza wystawiennicza w branży wnętrzarskiej. Twórcy targów rozwijają skrzydła i zapowiadają nowy projekt - platformę sprzedażową online Warsaw Home Shop. Dzięki niej targi niejako będą z nami przez cały rok. Platforma wystartuje w marcu 2021 roku i będzie dostępna na stronie whshop.pl.

Targi Warsaw Home & Contract to ważne wydarzenie architektoniczne w skali europejskiej. Miłośnicy dobrego designu doskonale znają te targi. O dużym sukcesie imprezy najlepiej świadczą liczby. Przez ostatnie 4 lata targi odwiedziło ok. 250 tys. osób, a swoje stoiska zaprezentowało ok. 2500 firm. Wkrótce te liczby i standardy zostaną przeniesione do internetu. – Wybierając firmy do współpracy, zwracamy uwagę zarówno na design produktów, jak i staranność wykonania. Dzięki temu, tak jak w przypadku targów, klienci Warsaw Home Shop zyskają wyłącznie oryginalne produkty – mówi Kasia Ptak, założycielka Warsaw Home & Contract.

Platforma Warsaw Home Shop pozwoli uzupełnić i rozwinąć asortyment targowy, ponieważ zaprasza do współpracy również producentów, którzy jeszcze nie znaleźli się w gronie wystawców. W ofercie pojawią się produkty z różnych półek cenowych, w tym z segmentu premium, pogrupowane w następujących kategoriach: meble, kuchnia, dekoracje, oświetlenie, materiały wykończeniowe oraz selected design. Ostatnia z wymienionych sekcji to dobrze znany odwiedzającym Warsaw Home & Contract design, który zostanie uzupełniony m.in. o propozycje młodych, zdolnych projektantów.

Platforma Warsaw Home Shop kierowana będzie do klientów indywidualnych, studentów oraz projektantów wnętrz – osób, które poszukują oryginalnego designu i praktycznych rozwiązań z myślą o domach, biurach, hotelach czy restauracjach. Istotna będzie ścisła współpraca z targami Warsaw Home & Contract, podczas których będą promowane produkty dostępne w sklepie. Wieloletnie doświadczenie w branży, a także obszerne bazy danych zgromadzone przez kilka lat zapewnią producentom szerokie możliwości sprzedażowe, a zwłaszcza zainteresowanych odbiorców.

Żródło: Warsaw Home

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!