Nowoczesność, elegancja i minimalizm we wnętrzu

Nowoczesność, elegancja i minimalizm we wnętrzu

Każda realizacja projektu jest dostosowana do wnętrza i potrzeb odbiorcy. Odpowiednio dobrana kolorystyka, nieszablonowa wizja i charakter mieszkania odpowiadają indywidualnemu podejściu klienta. Architekci z MOOVIN INTERIORS w najnowszym projekcie apartamentu połączyli elegancję, czerń i wyjątkowe oświetlenie, które nadało klimatu realizacji.

Nowoczesna aranżacja strefy dziennej

Mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie liczy 74 m² powierzchni i mieści się w nowoczesnym apartamentowcu. W strefie dziennej pojawia się duża ilość światła naturalnego. W salonie połączonym z kuchnią i jadalnią zaprojektowano okrągły stół z eleganckimi fotelami wzbogaconymi o granatowe, welurowe obicia, a także wygodną kanapę, która oddziela część jadalnianą od strefy relaksu.

Aranżacja strefy dziennej opiera się o niezwykle modne w ostatnich latach rozwiązanie - kuchnię otwartą na salon, jednak z wyraźnym podziałem tych dwóch przestrzeni. Króluje tam nowoczesna i czarna przestrzeń. Elegancka wyspa kuchenna wykonana z granitu oraz meble zaprojektowane w spójnej do wyspy kolorystyce nadają niesamowitego wydźwięku mieszkania.

Nowoczesność, elegancja i minimalizm we wnętrzu.

Przytulna sypialnia

Nowoczesne wnętrze może być połączone z elementami przytulności i ciepła. W tym projekcie te dwie cechy przejęła sypialnia – zaciszna i sprzyjająca wypoczynkowi. A ponieważ sypialnia to przede wszystkim miejsce, gdzie śpimy – stąd kolorystyka nie jest ani krzykliwa, ani pobudzająca, lecz wręcz sprzyjająca relaksowi. Nie zabrakło również dwóch klasycznych elementów potrzebnych w tej części mieszkania – mowa o wygodnym, dużym łóżku oraz wielkiej szafie pełniące funkcję garderoby. Doskonałym uzupełnieniem jest jodełka francuska na podłodze oraz klimatyczne lampy.

Nowoczesność, elegancja i minimalizm we wnętrzu.

Elegancja i minimalizm we wnętrzu

W apartamencie zaprojektowano dwie łazienki, które zostały utrzymane w tej samej, spójnej kolorystyce czerni i bieli oraz pokój pełniący funkcję biura podczas coraz częstszych „home office”. Dopełnieniem aranżacji jest roślinność i dekoracje oraz kanapa, która służy krótkiej regeneracji. W mieszkaniu nie zabrakło dbałości o oświetlenie. W każdym zaprojektowanym pomieszczeniu znajduje się wiele punktów świetlnych, funkcjonalnych i dekoracyjnych – całość tworzy niezwykły klimat!

Nowoczesne aranżacje cechują się zwykle minimalizmem, prostotą i dużą ilością światła, które rozjaśnia przestrzeń i dodaje jej uroku. W realizacji MOOVIN INTERIORS nie brakuje żadnej z wymienionych cech, co więcej – cała aranżacja została zaprojektowana z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Architekci po raz kolejny udowodnili, że nowoczesność wciąż może zaskakiwać i wyróżniać się oryginalnością na tle wielu tego typu projektów.

 

Zobacz galerię zdjęć nowoczesnego i eleganckiego wnętrza

Zródło: MOOVIN INTERIORS 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!