Kitchen Shelfie, czyli gorący trend 2021

Kitchen Shelfie, czyli gorący trend 2021

Kitchen Shelfie, czyli moda na stylowe półki w kuchni to znany trend w świecie wnętrzarskim. Zobacz jaką popularność zyskuje!

Kilka słów o kitchen shelfie

Selfie, czyli samodzielnie wykonywane zdjecia portretowe opanowały świat. Jednak obecnie pojawia się poważna konkurencja - mowa tu o shelfie. Konstrukcja słowa shelfie opiera się na angielskiej grze słów shelf +‎ -ie przez analogię ze słowem selfie. Zaś co ona oznacza? Jest to nic innego, jak zdjęcie półki, na której znajdują się konkretne przedmioty.

Stylistki WestwingNow.pl przyjrzały się bliżej najpopularniejszemu typowi, czyli kitchen shelfie. Książki, przybory, porcelana, marmurowe podstawki, filiżanki oraz częsci zastawy, rośliny doniczkowe, konewki i inne przybory do pielęgnaćji - to wszystko, co kiedyś ukrywaliśmy za szklaną szybą witryn, a nawet zamykaliśmy w kuchennych szafkach, obecnie możemy wyeksponować i pokazać na zdjęciu. Te zdjęcia cieszą się obecnie ogromną popularnością.

Instagramowe profile podążają za modnymi trendami. Obecnie pod hashtagiem #shelfie znajduje się aż 2,4 mln zdjęć! Taki rodzaj ujęcia i zdjęć pobudza kreatywność, a także ciekawość wsród użytkowników Instagrama. Dzięki wysoko notowanym hashtagom posty trafiają do coraz większej liczby odbiorców. Jednak co pokazywać, aby wyróżnić się spośród innych shelfie? Czym zaskoczyć, co postawić na półce i jak ją zaaranżować? Pomysłów jest mnóstwo, a nowatorskie i oryginalne shelfie niewątpliwie znajdą swoich odbiorców. 

Zobacz propozycje zdjęć shelfie kitchen

 

Zródło: WestwingNow

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!