Hotel w stolicy – wnętrze Crowne Plaza Warsaw

Hotel w stolicy – wnętrze Crowne Plaza Warsaw

Pierwszy w Polsce hotel Crowne Plaza Warsaw - The HUB powstał na warszawskiej Woli. Jest to nowoczesny obiekt, położony w sercu stolicy. Zachwyca wnętrzem i intryguje kształtem bryły!

Nowoczesny, wielofunkcyjny HUB na warszawskiej Woli to miejsce, obok którego nie można przejść obojętnie. Dwa wieżowce połączone pomostem kryją w sobie same skarby. We wnętrzu znajdziemy centra konferencyjne, strefy relaksu, hotele i powierzchnie biurowe. Niedawno otwarto tu jeden ze znajdujących się w centrum hoteli: Crowne Plaza Warsaw. Projekt jego wnętrz powierzono warszawskiej pracowni Tremend.

Natura we wnętrzach The Warsaw HUB

Przewodni motyw we wnętrzach Crowne Plaza stanowi Wisła, jej wyjątkowa dzika natura, słońce i piasek nadwiślańskich plaż. Architekci z pracowni Tremend w tym projekcie chcieli podkreślić szacunek do natury. Dobór materiałów nie był przypadkowy – podkreśla on świadomość ochrony natury. W strefach wspólnych wykorzystano między innymi konglomerat kwarcowy Silestone, wyprodukowany przez firmę Cosentino. Filozofią tego producenta jest rozwój w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym.

Hotel Warszawa – wnętrze Crowne Plaza

Aranżacja wnętrza Crowne Plaza Warsaw

Części wspólne są odzwierciedleniem tętniącego życiem miasta. Są nasycone, pełne koloru i eklektyczne. Charakteryzuje je bogactwo materiałów wykończeniowych i wyjątkowa dbałość o detal – nie ma tu miejsca na przypadek. Uwagę przyciągają meble wykonane w miękkiej skóry. Przyjemne w dotyku tkaniny połączone są z subtelnym rysunkiem trwałych i wytrzymałych stołów. Czerń konglomeratów kwarcowych Cosentino wykorzystanych na blatach to połączenie idealne z ciepłym brązem siedzeń i odcieniem starego złota, widocznym na lampach i detalach mebli. Centrum konferencyjne zostało natomiast utrzymane w duchu lifestylowym. Przywodzi ono na myśl skojarzenia z nowoczesnym centrum dowodzenia, wypełnionym nowymi technologiami, a jednocześnie przytulnym.

Hotel Warszawa – wnętrze Crowne Plaza

Na dachu hotelu w Warszawie

Atutem obiektu jest rozbudowana część konferencyjna, która została zaaranżowana z myślą o możliwości szybkiej rearanżacji.  Miejscem, które niewątpliwie będzie się wyróżniać w hotelu jest Sky Bar na ostatnim piętrze, gdzie można będzie zrelaksować się, spoglądając na panoramę miasta.

Zobacz galerię zdjęć  wnętrza Crowne Plaza Warsaw

Hotel w Warszawie – wnętrze Crowne Plaza Warsaw - metryczka projektu

Inwestor: Ghelamco Polska 
Projekt: Tremend
Fot. i stylizacja: JAM Kolektyw
mat. pras. Cosentino

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!