Jak stworzyć białą łazienkę w nieszablonowym wydaniu?

Jak stworzyć białą łazienkę w nieszablonowym wydaniu?

Białe płytki ścienne to aranżacyjny klasyk. Można je skomponować z wieloma barwami i stylami. Ponadto otwierają pomieszczenie i potrafią wydobyć jego głębie. Białe łazienki stworzysz dzięki kolekcji płytek ściennych Opoczno. 

Łazienki zaskakują niecodziennymi zestawieniami eleganckiej bieli płytek ściennych z kolorami i strukturami. Kolekcja Opoczno oferuje produkty ścienne w formacie 40x120cm. Ten popularny materiał zaskakuje świeżym, nieszablonowym spojrzeniem na format, strukturę i zestawienie z głębokimi kolorami. Dzięki kolekcjom płytek nadasz charakter aranżacji łazienki, jednocześnie podkreślając styl wnętrza. Biała łazienka będzie zaspokajała gusta zarówno zwolenników klasyczności, jak i tych, którzy szukają odważnych rozwiązań. Dla wzbogacenia koloru kolekcje płytek ściennych zawierają różnorodne struktury. Pojawia się efekt trójwymiarowości, który wzbogaci łazienkę. Dodanie motywów ze świata przyrody wniesie do wnętrza powiew świeżości i elegancji.

Jak stworzyć białą łazienkę w nieszablonowym wydaniu?

Postaw na strukturalne białe płytki!

Wyjątkowa struktura płytek urzeka. Inspiracjami dla autorów może być świat przyrody, życia codziennego czy też pracy. Przy tworzeniu płytek Frozen Lake Opoczno natchnienie wzbudziła nieregularna tafla zamarzającego jeziora. Oryginalna faktura spowita bielą przywodzi na myśl bezkresne zimowe krajobrazy. Płytki efektownie zaprezentują się na większych fragmentach ścian. Dodają designerski szyk i elegancję. Posiadają delikatne załamania oraz miękkie kształty, przez co tworzą białą łazienkę z akcentem subtelnego dodatku. Płytki nieco połyskują, niczym zmrożony śnieg, zarówno w promieniach słońca, jak i w odpowiednio dobranym oświetleniu salonu kąpielowego. Tę kolekcję można efektownie połączyć z każdym rodzajem płytek podłogowych, zarówno o wzorze cementu, kamienia, jak i drewna.

Jak stworzyć białą łazienkę w nieszablonowym wydaniu?

Klasyczne płytki we wnętrzu białej łazienki

Zwolenników klasycznych rozwiązań usatysfakcjonują tradycyjne płytki w kolorze bieli. Kolekcja Coffee Foam wychodzi naprzeciw owym oczekiwaniom. Nowoczesna odsłona klasycznych płytek pozwoli na stworzenie białej łazienki w nieszablonowym wydaniu. Struktura płytek określana jako „fala” jest autorską wersją Opoczno.  Dzięki zastosowaniu mikrogranilii, uzyskano dwie wyraźnie oddzielone faktury: gładką i składającą się z drobnych linii strukturalną falę. W efekcie powierzchnia płytek łączy niejako dwa światy – surowy i delikatny, które tworzą harmonijną całość. Taka klasyczna, a zarazem wyjątkowa struktura upiększa łazienkę, dodając jej niezwykłego, plastycznego efektu. Wydobycie i dostrzeżenie nietuzinkowego piękna białych płytek jest możliwe, dzięki ulokowaniu ich na ścianie nad umywalną czy też w strefie prysznica. Płytki z tej kolekcji będą idealnie komponowały się z dodatkami z naturalnych materiałów, na przykład drewna czy wikliny. Podłoga wykończona gresem inspirowanym drewnem dopełni aranżację białej łazienki.

Jak stworzyć białą łazienkę w nieszablonowym wydaniu?

Płytki inspirowane naturą

Propozycją dla miłośników światowych trendów wnętrzarskich jest kolekcja inspirowana światem natury. Kolekcja Green Show to płytki, których kolorystyka oraz grafika łączą niezwykle popularny trend miejskiej dżungli z klasyczną elegancją. Przodują w niej odcienie intensywnej zieleni oraz motywy tropikalnych roślin.  Zieleń skomponowana z brązem podbija efekt natury. Bazowe, białe płytki połyskują się dzięki zastosowaniu błyszczącego tuszu. Efektywność wzornictwa płytki polega na tym, iż ich struktura dużych liści ujawnią się podczas oświetlenia światłem słonecznym lub sztucznym. Taki efekt zachwyci niejednego miłośnika wnętrz. Zestawienie klasycznej bieli z głęboką zielenią, zarówno w wersji gładkiej jak i strukturalnej, tworzy nieoczywistą, ale stylową kompozycje ścienną. Styl wnętrza łazienki podkreśli podłoga z płytek o wzorze drewna w ciemnym odcieniu.

Jak stworzyć białą łazienkę w nieszablonowym wydaniu?

Elegancka, biała łazienka

Białej łazience możemy dodać dowolny styl i charakter. Elegancję, szyk i klimacie glamour uzyskamy dzięki nowatorskiej kolekcji Selina, w której Opoczno po raz pierwszy zastosowało zupełnie nowy rodzaj szkliwa – mikrogranilię z lustrem. Nietuzinkowa struktura płytek prezentuje delikatne zagięcia na pasmach wstążek. Ich powierzchnia natomiast połyskuje na tyle efektownie, że wygląda jakby pokryta szronem, skrzącym się w promieniach zimowego słońca. Ta wyjątkowa cecha daje również ciekawe możliwości aranżacyjne.  Wykorzystanie ich zarówno na mniejszych fragmentach ścian jak i na dużych powierzchniach niesie za sobą powstanie efektywnej kompozycji. Płytki to nie tylko atrakcyjny materiał, ale także dekoracja łazienki. Nowoczesny charakter wnętrza podkreśli podłoga z płyt o wzorze cementu. W takiej kompozycji połyskujące płytki ścienne będą prawdziwą gwiazdą aranżacji białej łazienki.

Jak stworzyć białą łazienkę w nieszablonowym wydaniu?

Zobacz galerię wnętrz białych łazienek z kolekcjami płytek Opoczno

Żródło: opoczno.eu

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!