Mieszkanie z klasą, czyli projekt wnętrza od MOOVIN INTERIORS

Mieszkanie z klasą, czyli projekt wnętrza od MOOVIN INTERIORS

Przytulne i ciepłe, a przy tym nowoczesne i pełne szyku – oto, jak prezentuje się mieszkanie w Warszawie zaprojektowane przez MOOVIN INTERIORS. Przestronny apartament zachwyca designem! 

Architekci z pracowni MOOVIN INTERIORS udowadniają, że nowoczesne wnętrza nie muszą być wyniosłe i surowe. W tym projekcie design najwyższych lotów zaproponowano w wydaniu pełnym domowego ciepła. W jaki sposób udało się tego dokonać? Architekci postawili na subtelną paletę kolorów z przewagą beżów i brązów, wprowadzając do tego liczne ciepłe tkaniny. Ponad 100-metrowy apartament zlokalizowany jest w prestiżowej warszawskiej inwestycji „Browary Warszawskie”. Czteropokojowe wnętrze zachwyca już od progu. 

W części dziennej mieści się kuchnia otwarta na salon – obie strefy są od siebie wizualnie oddzielone za pomocą kuchennej wyspy. Strefa komunikacji prowadzi do pozostałych pomieszczeń apartamentu, do których należy główna sypialnia z garderobą oraz prywatną łazienką. Dodatkową wartością mieszkania jest loggia.

Przytulne i ciepłe, a przy tym nowoczesne i pełne szyku – oto, jak prezentuje się mieszkanie w Warszawie zaprojektowane przez MOOVIN INTERIORS. Przestronny apartament zachwyca designem!  Architekci z

Przytulnie i nowocześnie 

Tak jak całe mieszkanie, strefa dzienna zaprojektowana została z wykorzystaniem brązów, beżów i ciepłych odcieni szarości. Nie zabrakło tutaj również akcentów kolorystycznych w postaci czerni – w tej części mieszkania zauważamy je jedynie w wyposażeniu kuchni oraz dodatkach. Na uwagę zasługują opływowe formy mebli wypoczynkowych salonu. Łukowo wygięta sofa doskonale prezentuje się w przestronnym wnętrzu. Wyjątkowym elementem aranżacji jest masywna bryła wyspy kuchennej wykonana z marmuru. Piękne, beżowe żyłkowanie kamienia wykorzystano także na ścianie pomiędzy szafkami kuchennymi. 

Kontrastem dla jasnej strefy dziennej będzie część prywatna, przeznaczona do wyłącznego użytku domowników. Ciemniejszą kompozycję kolorystyczną odnajdujemy w sypialni. Tutaj także dominują brązy i szarości, ale całość dynamizują przesuwne drzwi z czarnego szkła. Tak jak w salonie, również tutaj nie brakuje ciepłych tkanin.

W całym mieszkaniu mnóstwo jest też luster, które optycznie powiększają przestrzeń. Ściany przyozdabiają obrazy, architekci zadbali także o odpowiednią ilość dodatków, takich jak wazony i rośliny. Kluczową rolę w realizacji odgrywa jednak projekt oświetlenia – dzięki licznym przeszkleniom w ciągu dnia mieszkanie pełne jest naturalnego światła, jednak po zmroku nie brakuje tutaj punktów świetlnych o różnej funkcji. Oświetlenie główne oraz dekoracyjne sprawiają, że wnętrza nabierają wyjątkowej atmosfery.

Mieszkanie z klasą, czyli projekt wnętrza od MOOVIN INTERIORS

Projekt strefy wejściowej 

Każde z pomieszczeń zaprojektowane zostało w sposób przemyślany i estetyczny, a to, co spaja całą aranżację, to strefa komunikacji. W korytarzu architekci postawili na jasną paletę barw, dzięki czemu wnętrze wydaje się pełne blasku i naturalnego światła. W ten sposób udało się stworzyć spójną propozycję nowoczesnego wnętrza, które skradnie serca miłośników naturalnych barw i przytulnych przestrzeni utrzymanych w luksusowym stylu. 

Zobacz galerię zdjęć mieszkania z klasą, czyli projekt wnętrza od MOOVIN INTERIORS 

Mieszkanie z klasą, czyli projekt wnętrza od MOOVIN INTERIORS – metryczka projektu 

typ projektu: wnętrze mieszkania

realizacja: w toku

lokalizacja: Browary Warszawskie, Warszawa

projektowana powierzchnia: 100 mkw

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!