Podwójna siła przyciągania

Podwójna siła przyciągania

Ten modułowy system siedzisk przyciąga uwagę jak magnes. Teraz – ze zdwojoną siłą jako... Magnes II.

Prosta forma, wiele brył i niezliczona ilość kombinacji sprawiają, że trudno mu się oprzeć. Zmodernizowany system siedzisk to nie tylko ulepszona forma – to również wiele nowych funkcji. Dzięki nowym elementom, jest jeszcze bardziej elastyczny – umożliwia tworzenie większej ilości układów w przestrzeni. Zasada działania pozostaje ta sama. Kolejne elementy przyciągają się wzajemnie tworząc wzory i kształty oddziałujące z magnetyczną siłą.

Nowa odsłona mebla otwiera przed architektami wnętrz i projektantami o wiele więcej możliwości - teraz już nic nie będzie ograniczać ich wyobraźni.

Siedzisko w kształcie serca czy… pączka? Teraz to możliwe! Dowodem może być kartka walentynkowa, którą producent przygotował z wykorzystaniem aranżacji tego systemu. 14 lutego wszyscy fani marki na Facebooku mogli wysłać ukochanej osobie magnetyczną kartkę. Motywem przewodnim były oczywiście serca.

Potraktowany trochę z przymrużeniem oka mebel zamienił się również w… pączka! Tradycyjny pączek – 426 kcal, magnetyczny – 0 kcal + uśmiech – taką propozycję przygotował producent na tłusty czwartek.

Pół żartem czy na poważnie, z okazji lub zupełnie bez – system mebli zachęca do tego, by rozwijać wyobraźnię i tworzyć własne, zaskakujące aranżacje. Już wkrótce pojawi się świetna okazja do tego by swoją kreatywność poddać ocenie. 5 marca ruszy konkurs na najbardziej kreatywną aranżację z udziałem systemu siedzisk Magnes.

Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!