Naturalnie pod namiotem, czyli glamping Kwiejcówka

Naturalnie pod namiotem, czyli glamping Kwiejcówka

Odrapane kempingowe domki bez wygód powoli odchodzą w zapomnienie – ich miejsce zastępują luksusowe glampingi, takie jak ten w Kwiejcach. Oto piękne wnętrza, których nie ograniczają cztery ściany. 

Coraz większe rzesze ludzi szukają miejsc wypoczynku na łonie natury. Zamiast dużych hoteli w centrum miasta wybierają kameralne agroturystyki albo kempingi. Dla tych, którzy chcieliby zanurzyć się w zieleni, ale jednocześnie skorzystać z komfortowych warunków, powstają glampingi. Glamping to nowoczesny kemping pełen wszystkich udogodnień i luksusów. W takim miejscu możemy przenocować w namiocie albo domku na drzewie wyposażonym w wannę, toaletę, a nawet klimatyzację czy SPA. Dzisiaj prezentujemy, jak pięknie i wygodnie można wypocząć na glampingu w Kwiejcach niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego – z dala od czterech ścian, pośrodku lasu. 

Na glampingu Kwiejcówka zabudowa każdego namiotu wykonana została własnoręcznie przez właścicieli. Konstrukcja w dużej mierze opiera się o elementy drewniane. Zadaszenie oraz ściany zewnętrzne stworzono z odpornych i wodoszczelnych materiałów, zaś podziały wewnętrzne wykończono drewnianymi deskami. Naturalne materiały oraz kolorystyka sprawiają, że wnętrza doskonale odpowiadają idei całego założenia – będąc w środku nadal można mieć poczucie bliskości z naturą.

 

Naturalnie pod namiotem, czyli glamping Kwiejcówka

Luksus w środku lasu 

Elegancka glampy mają wewnątrz wszystko, czego potrzeba. Wygodne łóżka w sypialni wykonano z litego drewna, podobnie jak stół w jadalni przy którym stanęły masywne krzesła ubrane w miękkie poduchy. Minimalistyczna zabudowa kuchenna oferuje wszystko, czego mogą potrzebować goście. Każdy element wyposażenia został wprowadzony z największą dbałością – nie ma mowy o przypadkowych meblach czy dekoracjach. Dzięki temu wnętrza mają duszę. 

Każdy z namiotów wyposażony jest też w wygodną łazienkę schowaną za praktycznymi przesuwnymi drzwiami. Jednak największą przyjemnością stanowić będzie wypoczynek na dużym tarasie przed glampem. To tutaj znajdują się wygodne meble wypoczynkowe – niskie fotele o nowoczesnych stelażach z drewna. Zadaszona przestrzeń ozdobiona została estetycznym oświetleniem w postaci ciągu klimatycznych lampek. 

Kwiejcówka to jedno z miejsc, w którym z pewnością chciałoby się zostać dłużej. Śpiew ptaków o poranku, bliskość stawu i leśnych szlaków oraz wieczory przy ognisku pozwalają oderwać się od rzeczywistości. Jednocześnie wyszukany i dopracowany design wnętrz gwarantuje wypoczynek w najlepszym stylu. 

Zobacz galerię zdjęć glampingu Kwiejcówka

Naturalnie pod namiotem, czyli glamping Kwiejcówka – metryczka projektu 

typ projektu: wnętrza glampingu

inwestor: Kwiejcówka

realizacja: 2018

lokalizacja: Kwiejce

zdjęcia: Tomasz Bodetko

opracowanie: Wiola Imiolczyk

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Taptrarat 2024-02-10 03:03:39

CHEMYO Liquid Powder SARMs buy cheap cialis online 20 The role of metformin as the first line ovulation induction drug is still debatable

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!