Naturalnie pod namiotem, czyli glamping Kwiejcówka

Naturalnie pod namiotem, czyli glamping Kwiejcówka

Odrapane kempingowe domki bez wygód powoli odchodzą w zapomnienie – ich miejsce zastępują luksusowe glampingi, takie jak ten w Kwiejcach. Oto piękne wnętrza, których nie ograniczają cztery ściany. 

Coraz większe rzesze ludzi szukają miejsc wypoczynku na łonie natury. Zamiast dużych hoteli w centrum miasta wybierają kameralne agroturystyki albo kempingi. Dla tych, którzy chcieliby zanurzyć się w zieleni, ale jednocześnie skorzystać z komfortowych warunków, powstają glampingi. Glamping to nowoczesny kemping pełen wszystkich udogodnień i luksusów. W takim miejscu możemy przenocować w namiocie albo domku na drzewie wyposażonym w wannę, toaletę, a nawet klimatyzację czy SPA. Dzisiaj prezentujemy, jak pięknie i wygodnie można wypocząć na glampingu w Kwiejcach niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego – z dala od czterech ścian, pośrodku lasu. 

Na glampingu Kwiejcówka zabudowa każdego namiotu wykonana została własnoręcznie przez właścicieli. Konstrukcja w dużej mierze opiera się o elementy drewniane. Zadaszenie oraz ściany zewnętrzne stworzono z odpornych i wodoszczelnych materiałów, zaś podziały wewnętrzne wykończono drewnianymi deskami. Naturalne materiały oraz kolorystyka sprawiają, że wnętrza doskonale odpowiadają idei całego założenia – będąc w środku nadal można mieć poczucie bliskości z naturą.

 

Naturalnie pod namiotem, czyli glamping Kwiejcówka

Luksus w środku lasu 

Elegancka glampy mają wewnątrz wszystko, czego potrzeba. Wygodne łóżka w sypialni wykonano z litego drewna, podobnie jak stół w jadalni przy którym stanęły masywne krzesła ubrane w miękkie poduchy. Minimalistyczna zabudowa kuchenna oferuje wszystko, czego mogą potrzebować goście. Każdy element wyposażenia został wprowadzony z największą dbałością – nie ma mowy o przypadkowych meblach czy dekoracjach. Dzięki temu wnętrza mają duszę. 

Każdy z namiotów wyposażony jest też w wygodną łazienkę schowaną za praktycznymi przesuwnymi drzwiami. Jednak największą przyjemnością stanowić będzie wypoczynek na dużym tarasie przed glampem. To tutaj znajdują się wygodne meble wypoczynkowe – niskie fotele o nowoczesnych stelażach z drewna. Zadaszona przestrzeń ozdobiona została estetycznym oświetleniem w postaci ciągu klimatycznych lampek. 

Kwiejcówka to jedno z miejsc, w którym z pewnością chciałoby się zostać dłużej. Śpiew ptaków o poranku, bliskość stawu i leśnych szlaków oraz wieczory przy ognisku pozwalają oderwać się od rzeczywistości. Jednocześnie wyszukany i dopracowany design wnętrz gwarantuje wypoczynek w najlepszym stylu. 

Zobacz galerię zdjęć glampingu Kwiejcówka

Naturalnie pod namiotem, czyli glamping Kwiejcówka – metryczka projektu 

typ projektu: wnętrza glampingu

inwestor: Kwiejcówka

realizacja: 2018

lokalizacja: Kwiejce

zdjęcia: Tomasz Bodetko

opracowanie: Wiola Imiolczyk

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!