Apartament w standardzie premium z widokiem na Warszawę

Apartament w standardzie premium z widokiem na Warszawę

Obszerny apartament o powierzchni 100 m2 zaprojektowany został z myślą o miłośnikach nowoczesnych wnętrz i designu. Wyszukane wyposażenie wnętrza połączono z ekskluzywnymi materiałami wykończeniowymi. 

Na metrażu 100 m2 mieszczą się trzy sypialnie, dwie łazienki oraz kuchnia otwarta na strefę dzienną o powierzchni 40 m2. Dołóżmy do tego loggię oraz duży, 18-metrowy ogród zimowy, a otrzymamy olbrzymią przestrzeń, która może stanowić nie lada wyzwanie dla projektanta. Za aranżacją wnętrza lokalu stoi Anna Mielczarek z pracowni MOOVIN GROUP, specjalizującej się w wyselekcjonowanym doborze mieszkań na sprzedaż oraz ich wykańczaniu w standardzie premium. Architektka zaproponowała przemyślane rozwiązanie przestrzeni oraz stylistykę, która trafi w gusta miłośników eleganckich oraz nowoczesnych wnętrz. 

Apartament mieści się przy ulicy Kłopot w Warszawie na dziesiątym piętrze budynku. Zarówno lokalizacja (zbieg trzech dzielnic: Śródmieścia Żoliborza i Woli), jak i panoramiczny widok na stolicę, który rozciąga się za oknami, są dużymi atutami lokalu. Myśląc o potencjalnych mieszkańcach, architekta wykorzystała najwyższej jakości materiały, które dodatkowo podkreślają wysoki standard mieszkania. Kluczowym elementem projektu są wyraźne kontrasty kolorystyczne, które nadają aranżacji bardzo współczesnego sznytu.

Apartament w standardzie premium z widokiem na Warszawę

Elegancja w bieli 

Mieszkanie zaprojektowane zostało w bieli oraz delikatnej szarości, która gdzieniegdzie przełamana jest wyraźniejszymi akcentami. Surową kolorystykę łagodzi drewniana, dębowa podłoga położona w każdym w pomieszczeń. W podobnym tonie utrzymane zostały łazienki, jednak tutaj drewno zastąpione zostało gresowymi płytkami. Wyselekcjonowana armatura łazienkowa doskonale wpisuje się we współczesne trendy. Gres, który pojawia się w łazience, wykorzystany został też w strefie komunikacyjnej.

Apartament w standardzie premium z widokiem na Warszawę

Klimatyczne oświetlenie

 Materiały wykończeniowe w klasie premium pięknie wyeksponowano przy użyciu oświetlenia. Światło we wnętrzu odgrywa kluczową rolę – buduje nastrój i podkreśla funkcje poszczególnych stref. Ponadto wybrane oprawy oświetleniowe stanowią elementy dekoracyjne, które spajają całą aranżację. Przestrzeń miała być nowoczesna, ale i elegancka, dlatego lampy musiały być wyjątkowe. Złote akcenty opraw dobrze wpisują się w główną myśl całej kompozycji. 

Klasyczny sznyt wprowadzają też elementy sztukaterii w postaci listw sufitowych czy paneli ściennych. To dzięki nim duża przestrzeń staje się bardziej przytulna i nie wywołuje przytłaczającego wrażenia.

Zobacz galerię zdjęć apartamentu w standardzie premium z widokiem na Warszawę  

Apartament w standardzie premium z widokiem na Warszawę – metryczka projektu 

typ projektu: apartament

inwestor: MOOVIN GROUP

autorka projektu: Anna Mielczarek

realizacja: 2020

lokalizacja: Warszawa

projektowana powierzchnia: 100 m2

opracowanie: Wiola Imiolczyk

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!