Kolumna – dumna ozdoba łazienki

Kolumna – dumna ozdoba łazienki

Niezależnie od tego czy posiadamy kabinę prysznicową czy wannę, kolumna
natryskowa to rzecz, którą warto wziąć pod uwagę planując aranżację łazienki.

Wygląda efektowniej niż słuchawka prysznicowa podwieszana na drążku, a z drugiej strony jest dobrą alternatywą dla drogich paneli prysznicowych z funkcjami hydromasażu. Dla kogo najlepsza będzie taka kolumna? Dla tych, którzy cenią design, którzy przy okazji chcą mieć komfort i nie trzymać słuchawki nad głową i dla tych, którzy mają na tyle małe łazienki, że nie pomieszczą dużych paneli prysznicowych.


Wybierając kolumnę prysznicową do łazienki warto zwrócić uwagę na materiał wykonania. Zdecydowanie najtrwalsze będą kolumny wykonane z mosiądzu. Są one
nieco droższe niż kolumny wykonane ze stali nierdzewnej czy aluminium, ale kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych więcej zwróci się w postaci dłuższej gwarancji jakości i bezawaryjności.

Na rynku dostępna jest nowoczesna kolumna prysznicowa NEX. Designerskie elementy, ostre kąty i nowoczesny lekki wygląd sprawiają, że okaże się elegancką propozycją do każdej łazienki, niezależnie od stylu aranżacji. Kolumna wykonana jest z wysokiej jakości mosiądzu i wykończona chromem. W zależności od przestrzeni, którą dysponujemy, może mieć wysokość od 92 do 126 cm, dzięki regulowanemu drążkowi. Sprzedawana jest w komplecie z elegancką chromowaną baterią natryskową.

Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!