The Loft Hotel Kraków - czekoladowe wnętrze ze szczyptą luksusu

The Loft Hotel Kraków - czekoladowe wnętrze ze szczyptą luksusu

The Loft Hotel Kraków to działający od blisko roku butikowy hotel, w którym na przybywających gości czeka lampka białego wina oraz wysokiej klasy design. Za aranżację wnętrza odpowiadają architekci z Pracownia 72. 

Hotel zlokalizowany jest przy ulicy Dietla, w połowie drogi między Stary Miastem, a Kazimierzem. Inwestorzy chcieli, aby nowo powstały obiekt wpisywał się w trend hoteli butikowych. Podobnie jak w aranżacji wnętrza krakowskiego hotelu Indigo, także w The Loft Hotel na gości czekają piękne przestrzenie, okraszone elegancją i luksusem. Autorem aranżacji wnętrza są architekci z biura architektonicznego Pracownia 72. Oprócz doskonałego design, projektanci zadbali o to, aby pobyt w hotelu był maksymalnie komfortowy. Służyć temu mają zaawansowane technologie typu smart, których sterowanie odbywa się przy pomocy smartfona.

 

Czekoladowe wnętrze hotelu ze szczyptą luksusu

Hotel pełen innowacji 

Technologiczne nowinki, jakie hotel oferuje swoim gościom, to z pewnością duży atut, wyróżniający hotel na tle bogatej oferty noclegowej Krakowa. Na czas pobytu goście otrzymują od obsługi hotelu smartfona, przy pomocy którego możliwe jest otwieranie drzwi do pokoju, sterowanie systemem klimatyzacji, oświetleniem, czy roletami. Przy pomocy urządzenia można również uruchomić telewizor oraz bezpłatnie korzystać z internetu.

Czekoladowe wnętrze hotelu ze szczyptą luksusu

Wnętrze w kolorze czekolady 

Zaawansowane technologie to tylko część niespodzianek. Oprócz nich za drzwiami hotelu na gości czekają kameralne wnętrze i sprzyjająca relaksowi atmosfera. Przytulny nastrój jest wynikiem ciepłej kolorystyki, zdominowanej przez czekoladowy odcień brązu. Oblewa on ściany oraz podłogi, powlekając wykładziny dywanowe i eleganckie tapety. Uzupełnieniem całości jest ciemnoszary beton architektoniczny. Hotelowe pokoje posiadają obszerne, sięgające podłogi przeszklenia, które przysłonięte mogą być ciemnymi żaluzjami. 

Ciemna kolorystyka wnętrz stanowi doskonałą bazę dla nowoczesnego umeblowania. W pokojach hotelowych na gości czekają wygodne, wysokie łóżka otulone ciepłymi narzutami i miękkimi poduszkami. W pokojach umieszczone zostały także wygodne, niskie fotele. Ciekawym elementem wyposażenia jest system montowanych do ściany szafek, który uzupełnia metalowa, malowana na czarno konstrukcja. Mebel doskonale wpisuje się w industrialny klimat przestrzeni. Na uwagę zasługuje również pieczołowicie zaprojektowane oświetlenie wnętrz. Formy opraw oświetleniowych przyciągają wzrok ze względu na minimalizm i nowoczesność, a ich rozmieszczenie wprowadza kameralny klimat. 

W projekcie wnętrza hotelu nie tylko w pokojach zaproponowano ciemne barwy. Również korytarze oraz recepcja ubrane zostały w ciemny beton architektoniczny oraz industrialne dodatki. Za recepcyjną ladą zawieszony został duży neon z nazwą hotelu, przyciągający wzrok ciepłym, nieco przytłumionym światłem. Wszystkie elementy aranżacji korespondują ze sobą dając efekt eleganckiego wnętrza z butikowym sznytem.

Zobacz galerię wnętrza The Loft Hotel Kraków

Czekoladowe wnętrze hotelu ze szczyptą luksusu – metryczka projektu

 typ projektu: wnętrze hotelu

inwestor: The Loft Hotel Kraków

pracownia: Pracownia 72

realizacja: 2019

lokalizacja: ul. Dietla 113, Kraków

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!