Koniak i pudrowy róż we wnętrzu salonu urody TEASHI

Koniak i pudrowy róż we wnętrzu salonu urody TEASHI

Salon pedicure i manicure TEASHI to królestwo dla dłoni i stóp, ale też dla tych, którzy szukają przyjemnej dla oka estetyki wnętrza. W krakowskim salonie urody nie brakuje japońskich inspiracji, zarówno w zakresie oferowanych usług, jak i w wykorzystanym wzornictwie.

Przy ulicy Armii Krajowej w Krakowie pojawił się nowy, pierwszy w mieście ekskluzywny salon manicure i pedicure – Teashi nail lab. W salonie można spodziewać się kompleksowej i profesjonalnej obsługi, która zadba o każdy szczegół. Wrażliwość na detal widoczna jest w aranżacji wnętrza lokalu. Wszystko tutaj doskonale odpowiada filozofii marki, której przyświeca idea najwyższej dbałości o jakość i higienę. Właściciele salonu poprosili, aby wnętrza Teashi nail lab dopieściła pracownia BLACKHAUS.

Architekci postanowili w swoim pomyśle na wnętrze lokalu odwołać się do kultury japońskiej, z którą przecież związana jest marka. Już sama nazwa odwołuje się do tradycji japońskiej, bowiem Teashi oznacza dłonie i stopy. W ten sposób powstało miejsce, w którym można na nowo odkryć tradycyjne podejście do pielęgnacji oraz nowoczesne japońskie technologie. Japońska estetyka związana jest w wysokim poczuciem jakości i dbałością o detale, a wnętrza zaaranżowane w tym stylu mogliśmy oglądać także we wnętrzach sklepu z tkaninami.

Wnętrze w kolorze pudrowego różu od pracowni BOZZA

Koniak i pudrowy róż

W swojej propozycji wnętrza pracownia BLACKHAUS chciała zaaranżować przestrzeń tak, aby każdy klient salonu mógł poczuć się zrelaksowany i cieszyć się z trwania zabiegu. W tym celu wybrana została przyjemna, niemal kojąca kolorystyka. Podstawa jest biel, jednak zamiast laboratoryjnego wnętrza, projektanci postanowili zaproponować bardziej ciepłą estetykę, której podstawą są subtelne barwy, takie jak pudrowy róż czy koniak. Uzupełnieniem całości są eleganckie wykończenia w postaci złotych stelaży mebli, klamek czy opraw oświetleniowych.

Przestrzeń organizują geometryczne formy, dzięki którym każdy element harmonijnie wpływa na zmysły i daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Wykorzystane zostały materiały wysokiej jakości, a ich zróżnicowanie pozwoliło na wyraźne strefowanie przestrzeni. W ten sposób wydzielona została część dla klientów oraz prywatne przestrzenie salonu.

Wnętrze w kolorze pudrowego różu od pracowni BOZZA

Meble na zamówienie

Każdy mebel, który wprowadzony został do wnętrza, był dokładnie przemyślany. Projekt na każdym etapie konsultowany był z pracownikami, aby móc lepiej zrozumieć potrzeby zarówno obsługi, jak i klientów salonu. Wybrane meble projektowane były na specjalne zamówienie. Pojawiają się tutaj stoły do manicure, których konstrukcja pomyślana została w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort podczas zabiegów. Uzupełnieniem funkcjonalnych mebli jest piękna dekoracja w postaci tapety na ścianie, która oddaje japońskiego ducha. Szkicowe przedstawienie egzotycznej roślinności doskonale urozmaica wnętrze.

Zobacz galerię zdjęć aranżacji salonu urody

Koniak i pudrowy róż we wnętrzu salonu urody TEASHI - metryczka projektu wnętrza

typ projektu: salon kosmetyczny
inwestor: TEASHI nail lab
pracownia: BLACKHAUS
realizacja: 2019
lokalizacja: ul. Armii Krajowej 12, Kraków
opracowanie: Wiola Imiolczyk

 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!