Luksusowe wnętrze rezydencji w Tel Awiwie

Luksusowe wnętrze rezydencji w Tel Awiwie

Prestiżowy wieżowiec w samym centrum Tel Awiwu skrywa w swoich murach wyjątkowe wnętrze, które zaprojektowała wybitna architektka Irma Orenstein. Czyste linie, jasne ściany, dbałość o każdy detal i wyrazisty, dębowy parkiet to bez wątpienia wyróżniki tej realizacji.  

Irma Orenstein, światowej sławy projektantka z Izraela, od lat zaskakuje wyjątkowymi realizacjami architektonicznymi na całym świecie. Jedną z nich jest projekt wnętrza luksusowej rezydencji w Tel Awiwie. Penthouse mieści się w jednym z wieżowców zlokalizowanych nad brzegiem morza. Z jego okien rozpościera się widok na zabytkową Starą Jaffę oraz nowoczesne drapacze chmur, górujące nad miastem. Mieszkańcami rezydencji jest rodzina, której życie toczy się między Londynem a Tel Awiwem. Ten fakt miał kluczowy wpływ na wizję obraną przez Irmę Orenstein w procesie projektowy.

Od początkowej koncepcji projektowej, poprzez szczegółowe planowanie, wdrażanie i nadzór na każdym etapie, Irma Orenstein była pełnoprawnym partnerem tej realizacji. Projektantka w pełni rozumie styl życia i specjalne wymagania zamożnych nabywców, którzy oczekują pełnego zaangażowania, a dodatkowo cenią sobie pełną dyskrecję. Takie podejście architektki do wymagań klientów było kluczem do osiągnięcia całkowicie satysfakcjonujących rezultatów współpracy.

Luksusowy apartament

Wnętrze przepełnione luksusem

Czyste linie, jasne ściany, dbałość o każdy detal to najważniejsze wyróżniki tego projektu. Elegancki i wyrafinowany styl, w którym zostało wykonane wnętrze, pozwala mieszkańcom cieszyć się izrealską pogodą, ciepłem oraz naturalnym światłem bijącym z zewnątrz. Dzięki temu mieszkańcy mogą doświadczyć tu tego, czego nie mają na co dzień w Londynie.

Zastosowanie drewnianej podłogi o czystych i wyrazistych liniach intensyfikuje jasność we wnętrzu. Ten zaprojektowany przez Matteo Nunziati dębowy parkiet, wyraża dynamikę przez zestawienie gry światła i cienia, które zachwycają efektem kolorów. Parkiet idealnie komponuje się z jasną tonacją ścian i ekstrawaganckimi meblami, których kolory i tekstury doskonale podkreśla dobrana oprawa oświetleniowa. Wnętrze tej rezydencji to śmiała kombinacja materiałów o klasycznym, eleganckim wyglądzie, co w pełni uwydatnia filozofię współczesnej architektury i designu wyznawaną przez Orenstein. 

Luksusowy apartament

Irma Orenstein – projektantka o wielkim talencie

Od początku swojej działalności Irma Orenstein specjalizuje się w świadczeniu usług architektonicznych i projektowych dla najbardziej wymagających inwestorów. Odpowiada  za realizację wielu prestiżowych apartamentów, penthouse'ów i luksusowych budynków, a także ma na swoim koncie sporo wnętrz komercyjnych. To projektantka o wielkim talencie. Realizowała swe projekty na całym świecie, jej koncepcje znajdują się między innymi w miastach takich jak: Londyn, Wiedeń, Nowy Jork i wielu innych.

Zobacz galerię zdjęć aranżacji apartamentu

Apartament w Tel Awiwie – metryczka projektu wnętrza

Typ wnętrza: apartament
Powierzchnia: 200 m2
Lokalizacja: Tel Awiw
Projekt: arch. Irma Orenstein, Współpraca Listone Giordano
Zdjęcia: Amit Geron

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!