Latala. 10 lat później - wystawa prac studia LATALAdesign

Latala. 10 lat później - wystawa prac studia LATALAdesign

Do 22 grudnia 2019 w  Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha można jeszcze oglądać wystawę z okazji okrągłej rocznicy powstania studia LATALAdesign, pracowni założonej w 2009 roku przez Dagmarę i Jacka Latałów.

Wystawa obejmuje najważniejsze prace powstałe w ramach studia, w tym meble, obiekty użytkowe, scenografie teatralne, instalacje w przestrzeni publicznej, projekty wystaw oraz wnętrz. 

Prace Lataladesign były pokazywane na międzynarodowych festiwalach designu m.in. na Brussels Design September w Brukseli, DMY w Berlinie, Designblok w Pradze oraz Gdynia Design Days Łódź Design Festiwal, Warsaw Home, 4 Design Days w Katowicach, jak również na wystawach w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie. Studio współpracuje z licznymi instytucjami kultury, na wystawie zostaną pokazane projekty zrealizowane dla takich instytucji jak Bunkier Sztuki, Łaźnia Nowa, Małopolski Instytut Kultury, Muzeum Narodowe w Krakowie, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Teatr Polski w Bydgoszczy, Wydawnictwo Karakter.

Źródło: facebook.com/events/451921525753709/

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!