Wnętrza hotelu Zamek Gniew w nowej odsłonie

Wnętrza hotelu Zamek Gniew w nowej odsłonie

Hotel Zamek Gniew przeszedł prawdziwą metamorfozę. Odmienione zostały wnętrza, a do dyspozycji gości oddany został basen, nowoczesne SPA i strefa wellness. Wnętrza zachwycają klasycznym sznytem z dozą nowoczesności.

Hotel Zamek Gniew zlokalizowany jest przy ulicy Zamkowej w miejscowości Gniew. Historia obiektu sięga drugiej połowy XVII wieku, kiedy to zamkowa zabudowa ufundowana została przez Jana III Sobieskiego, pełniącego wówczas obowiązki starosty gniewskiego. Obecnie w obiekcie znajduje się 48 pokoi hotelowych, oferujących łącznie 130 miejsc noclegowych oraz elegancka restauracja. 16 apartamentów zamkowych pozwala przenieść się gościom do dawnych czasów i poczuć magiczny, historyczny klimat.

Wnętrze hotelu Zamek Gniew

Aranżacja hotelu w historycznym duchu

Mury hotelu skrywają w sobie prawdziwie luksusowe wnętrza. Eleganckie apartamenty zaaranżowane zostały tak, by ich wystrój nawiązywał do epoki średniowiecza. Jednocześnie Inwestorom zależało na zagwarantowanie gościom najwyższego standardu odpowiadającego współczesnym gustom.

Pokoje w pięknych komnatach i nastrojowe apartamenty wyposażone zostały w wygodne łóżka. Nie brakuje tutaj również wyszukanych mebli w klasycznym stylu. Neutralna kolorystyka oparta o beże, brązy i bordo dobrze akcentuje charakter tego miejsca. Ściany pomieszczeń przyozdabiają starannie dobrane obrazy i ryciny, a okna otulają eleganckie zasłony.

 Zobacz również wnętrze hotelu PURO w angielskim stylu

Wnętrza hotelu przeszły renowację już jakiś czas temu, teraz przyszła pora na kolejne zmiany. Tym razem Grupa Polmlek zainwestowała w rozbudowaną strefę relaksu dla gości w postaci basenu, nowoczesnego SPA oraz strefy wellness wyposażonej w sauny, tężnię solankową i jacuzzi. Tak jak apartamenty oraz hotelowe pokoje, tak i strefa relaksu zaprojektowana została tak, aby nawiązywać do historii miejsca. Pojawia się tutaj zjeżdżalnia dla dzieci, która przypomina mury obronne budowli wraz z wieżami, która z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym.

Wnętrze hotelu Zamek Gniew

Odpoczynek z historią w tle

Hotel Zamek Gniew oferuje wyjątkowe wzornictwo, ale i inne atrakcje. Można tutaj skosztować wybornej kuchni w hotelowej restauracji, ale też poznać historię obiektu podczas oprowadzania po obiekcie przez przewodnika. Ponadto pobyt w hotelu zapewnia możliwość kontaktu z przyrodą. Zamek otaczają bowiem zielone tereny doliny Wisły, na którą rozciągają się piękne widoki z hotelowego ogrodu. Na dziedzińcu nierzadko odbywają się uroczystości utrzymywane w średniowiecznym klimacie. Pobyt w hotelu Zamek Gniew to nie tylko dobry odpoczynek, ale i autentyczna podróż do świata królów, rycerzy i hetmanów.

Zobacz galerię zdjęć hotelowych wnętrz

Wnętrze hotelu Zamek Gniew – metryczka projektu wnętrz hotelowych

typ projektowanej przestrzeni: hotel
inwestor: Zamek Gniew Sp. z o.o.
Realizacja: 2019
lokalizacja: ul. Zamkowa 3, Gniew
opracowanie: Wiola Imiolczyk

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!