Wyszukany design apartamentu Glace na 29. piętrze Złotej 44

Wyszukany design apartamentu Glace na 29. piętrze Złotej 44

Kompilacja najwyższej klasy designu, ekskluzywne dodatki i wyjątkowa panorama miasta za oknami – oto, co znaleźć możemy w aranżacji wnętrza apartamentu Glace na 29. piętrze Złotej 44. Autorem projektu jest warszawskie studio Aksonometria.

Mieszkanie Glace wykończone zostało w myśl wnętrzarskiego eklektyzmu – projektanci ze studia Aksonometria postawili na zabawę formą i wzorami oraz nieoczywiste zestawienia. Jednocześnie ostateczny efekt jest niezwykle spójny stylistycznie, a w nowoczesnej przestrzeni o powierzchni ponad 137 m2 znajdziemy najlepszy design i ekskluzywne dodatki globalnych marek.

W zaproponowanej aranżacji mieszkania wyróżnić możemy przestronny salon z panoramicznymi oknami wychodzącymi na zachodnią i północną część Warszawy. Wydzielone zostały także otwarta na jadalnię kuchnia, sypialnia połączona z okazałą garderobą, łazienka oraz przestronne korytarze.

Aksonometria, wyszukany design wnętrza, wyszukany design, wyszukane wnętrze, apartament Glac, wystrój apartamentu, ekskluzywny apartament, designerski apartament, designerskie wnętrze, ciekawe dodatki

Wyszukane materiały wykończeniowe

Przekraczając próg mieszkania otrzymujemy potężną dawkę szlachetnych materiałów, którymi wykończone zostały wnętrza. Na podłodze położony został orzech amerykański, zaś w kuchni zachwycają elementy z czarnego marmuru. Projektanci postawili na naturalną kolorystykę w myśl idei zharmonizowania dwóch przestrzeni – wnętrza oraz otoczenia.

Wnętrze zamiast konkurować kolorem czy też absorbować uwagę zbyt mocnymi akcentami czy formami, ma być kontynuacją zewnętrza. Monochromatyczne biele, subtelne barwy natury i szarości naturalnie wpisują się w otaczający apartament zielony krajobraz. Rozmyte barwy błękitu, po które sięgnięto jako uzupełniające dodatki, odwołują się do barwy nieba, widocznego przez panoramiczne przeszkleni.

Aksonometria, wyszukany design wnętrza, wyszukany design, wyszukane wnętrze, apartament Glac, wystrój apartamentu, ekskluzywny apartament, designerski apartament, designerskie wnętrze, ciekawe dodatki

Ekskluzywne wyposażenie wnętrza

Studio Aksonometria posłużyło się wyposażeniem topowych polskich i międzynarodowych marek. W apartamencie nie brakuje kultowych projektów firmy Rolf Benz, jak elegancka sofa Nuvola, czy firmy Hustla, jak nowoczesna kolekcja Navis w jadalni. W przestrzeni pojawiają się liczne dział sztuki wykonane przez autorską firmę cenionego projektanta Oskara Zięty – Zięta Prozessdesign, a także malarstwo Aleksandy Niemczyk.

Wyjątkowy eklektyzm, który spotykamy we wnętrzach apartamentu Glace, pobudza wyobraźnię. Chociaż projektanci nie ograniczyli się do jednej estetyki, umiejętnie posłużyli się stylistycznym miksem, czerpiąc z wielu trendów to, co najlepsze.

Zobacz galerię zdjęć aranżacji apartamentu 

Wnętrze apartamentu Glace na 29. piętrze Złotej 44 – metryczka realizacji wnętrza

typ projektowanej przestrzeni: apartament
pracownia: Aksonometria / aksonometria.pl
realizacja: 2019
lokalizacja: Złota 44, Warszawa
projektowana powierzchnia: 137 m2
opracowanie: Wiola Imiolczyk

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!