Natural Pharmaceuticals od Massive Design

Natural Pharmaceuticals od Massive Design

Natural Pharmaceuticals to najnowszy projekt Massive Design zrealizowany w budynku Graffit na warszawskim Mokotowie. Właścicielom bardzo zależało na tym, aby nowe biuro było zarówno przyjazne i komfortowe dla pracowników, oraz pokazywało skandynawskie korzenie firmy. Projektanci posługiwali się więc możliwie najprostszymi środkami wyrazu architektonicznego stawiając na naturalną kolorystykę i kierując się w stronę prostych i funkcjonalnych rozwiązań meblowych.

Ważnym aspektem projektowym był komfort akustyczny pracowników. Kluczową decyzją było pozostawienie sufitów akustycznych oraz wyposażenie powierzchni w rozwiązania pomagające izolować źródła hałasu, jak budki telefoniczne, czy zamykane budki do spotkań i wideokonferencji. Wszystkie sale konferencyjne oraz pomieszczenie kuchenki wyposażono w ścianki szklane o podwyższonej izolacyjności akustycznej, a prowadzące do nich drzwi w progi samoopadające. Te rozwiązania doskonale wspierają pracę na open space i czynią ją efektywniejszą.

massive design, aranżacja biura, aranżacja wnętrza

Ponieważ dobrze funkcjonujące biuro jest również pochodną dobrze funkcjonujących relacji między ludźmi, to centralnym punktem biura musiała zostać kuchnia. Jest to miejsce, gdzie wszyscy mogą się spotkać i porozmawiać w miłej i przyjaznej atmosferze. Jej zimne barwy północy są równoważone ciepłymi i ożywiającymi przestrzeń akcentami, a zaprojektowany w niej regał na książki zachęca do ich wymiany lub czytania na tapicerowanych fotelach przy kubku gorącej kawy czy herbaty.

Na samej powierzchni biura, prócz kącika z meblami miękkimi zlokalizowanego pośród wysp archipelagu Lofotów, znajduje się również doceniona przez pracowników podwieszona pod sufit huśtawka ogrodowa z miękkim wyściełaniem. Wszystko to, aby stworzyć mniej formalny i cieplejszy klimat biura.

Natural Pharmaceuticals od Massive Design - matryczka projektu wnętrza

Projekt: Massive Design 
Realizacja: 2019
Lokalizacja: Warszawa

Galeria zdjęć aranżacji biura

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!