Aranżacja wnętrza Radisson Collection Hotel, Warsaw po renowacji

Aranżacja wnętrza Radisson Collection Hotel, Warsaw po renowacji

Znajdujący się w sercu stolicy dawny obiekt marki Radisson Blu przeszedł zupełną metamorfozę. W związku z przeprowadzonym przez spółkę Radisson Hotel Group rebrandingiem, w miejscu dawnego obiektu pojawił się Radisson Collection Hotel, Warsaw. Hotel należy do kategorii marek premium lifestyle, która skupia najbardziej wyjątkowe obiekty marki. Nowa aranżacja wnętrz i szereg udogodnień sprawiają, że miejsce plasuje się wysoko na liście hotelowych przestrzeni Warszawy.

W obecnym obiekcie znajduje się aż 311 pokoi i apartamentów, odnowiony nowoczesny bar i lobby wraz z przestrzenią wspólną, a także nowa restauracja. Oferta hotelowa skierowana jest zarówno do turystów odwiedzających miasto, jak i gości biznesowych. W przestrzeni hotelowej znajduje się bogate zaplecze konferencyjne, zajmujące łączną powierzchnię 590 m2. Tam też zaaranżowanych zostało 8 sal konferencyjnych, z czego największa pomieścić może nawet 400 osób.

aranżacja hotelu, aranżacja wnętrza,

W duchu marki Radisson Collection

Tak jak i inne obiekty marki, wnętrza hotelu Radisson Collection Hotel, Warsaw zaaranżowane zostały w taki sposób, aby nawiązywać do lokalizacji, w której obiekt się znajduje. Hotelowe wnętrza mają być przykładem przestrzeni współczesnego życia, którą budują nowoczesny wystrój i komfortowe udogodnienia. Już na wejściu do obiektu zachwyca nas jasne i przestronne lobby ubrane w biel i naturalne drewno. Proste bryły lad recepcyjnych, delikatne linie świetlne i nienachalne, eleganckie logo marki to elementy budujące całość kompozycji.

W hotelu działać mają także trzy restauracje. W pierwszej z nich, dziennej, podawane będą śniadania, druga to restauracja Essence typu fine dining, trzecia natomiast to lounge bar The Spot, zlokalizowany w otwartej przestrzeni połączonej w tarasem. Część restauracyjna zachwyca elegancją, na którą składa się drewniany parkiet, ciemnoniebieska lamperia oraz wyszukane oprawy oświetleniowe. W The Spot znajdziemy obszerny bar o tapicerowanym wykończeniu lady oraz dominującej, ażurowej konstrukcji ponad samym barem.

Z lounge bar przechodzimy płynnie do strefy wspólnej, gdzie znalazły miejsce biurka pozwalające na pracę przy komputerze. Tutaj także odpocząć można z książką na wygodnych niskich siedziskach obitych szarą tkaniną. Przestrzeń wypełniają ażurowe regały wykonane z malowanego na czarny mat metalu. Dobrze komponują się one z jasną bazą aranżacji, którą stanowią biel ścian oraz kremowe płyty posadzki.

Także hotelowe apartamenty i pokoje zaaranżowane zostały w sposób nowoczesny i pełen klasy. Subtelna paleta kolorów ograniczona do brązów, beżów i szarości sprzyja relaksowi. Obszerne łóżka wyposażone zostały w wysokie, tapicerowane wezgłowia, a dobrze rozplanowane punkty oświetleniowe wypełniają przestrzeń ciepłym, kameralnym światłem.

Aranżacja wnętrza Radisson Collection Hotel, Warsaw po gruntownej renowacji - metryczka projektu wnętrza

Inwestor: Radisson Hospitality AB (część Radisson Hotel Group)
Realizacja: 2019
Lokalizacja: Warszawa
Opracowanie: Wiola Imiolczyk

Galeria zdjęć aranżacji wnętrza hotelu

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!