Miasto Żyje Designem w Kinie Rialto - Barbicania - pokazy filmowe

Miasto Żyje Designem w Kinie Rialto - Barbicania - pokazy filmowe

MIASTO ŻYJE DESIGNEM, to projekt który od trzech lat towarzyszy targom ARENA DESIGN. Jest to inicjatywa Międzynarodowych Targów Poznańskich skierowana do mieszkańców Poznania oraz gości targowych. Celem projektu jest promocja miejsc i instytucji, które na różnych płaszczyznach kojarzą się z designem – są zaprojektowane przez cenionych architektów bądź oferują produkty, usługi, czy wydarzenia związane z szeroko pojętą kulturą miejską.

A ponieważ sztuka projektowania łyżeczki, wieżowca i wszystkiego pomiędzy jest coraz częściej tematem filmu oraz refleksji, przygotowaliśmy dla Was specjalny program na który zapraszamy do poznańskich kin studyjnych między 9-13 marca.

Jakim życiem żyje miasto? Przed jakimi wyzwaniami stoją miasta pod każdą szerokością geograficzną? Jak je projektować by sprostać współczesnym i przyszłym oczekiwaniom? Na te pytania odpowiedzi poszukują autorzy wyświetlanych przez nas filmów: Ludzki Wymiar, Zurbanizowani, Pixadores, Barbicania.

Barbicania
13.03 (środa)
g. 19:00
Kino Rialto
ul. Dąbrowskiego 38
bilety - 15 pln

Przed filmem krótki wstęp wygłosi Franciszek Sterczewski architekt, aktywista, koordynator programu filmowego MIASTO ŻYJE DESIGNEM

Więcej informacji znajduję się na stronie: arenadesign.pl

pokazy filmowe, miasto zyje designem

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!