Co wyróżnia Grupę Nowy Styl?

Co wyróżnia Grupę Nowy Styl?

Grupa Nowy Styl otrzymała Wyróżnienie Specjalne Targów Designu i Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN, Oficjalnego Patrona X edycji konkursu „Meble Plus – Produkt 2012”.

About Design to cykliczne wydarzenie zorientowane na poszukiwanie, kreowanie i rozpowszechnianie trendów we wzornictwie i aranżacji wnętrz. Organizator About Design – Międzynarodowe Targi Gdańskie – docenił wkład Grupy Nowy Styl w „tworzenie innowacyjnych produktów, które wyznaczają standardy szeroko rozumianego stylu życia oraz oferują użytkownikom najwyższej jakości design”.

Zwłaszcza, że to właśnie na tych założeniach opierają się tworzone przez Grupę produkty. Połączenie najwyższej klasy designu i zaawansowanych technologii pozwala stworzyć rozwiązania, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i wyznaczają nowe kierunki komfortu, zdrowia i wzornictwa.

Właśnie takim produktem jest krzesło SAIL, które otrzymało wyróżnienie w konkursie Produkt Roku 2012 w kategorii meble biurowe. Jest to już trzecia – po Diamencie Meblarstwa oraz IF Design Award 2012 – nagroda dla tego krzesła.

Źródło: materiały prasowe


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!