AVENIDA laureatem konkursu iF Design Award 2019!

AVENIDA laureatem konkursu iF Design Award 2019!

AVENIDA laureatem konkursu iF Design Award 2019, w kategorii produkt oświetleniowy!

AVENIDA jest profesjonalnym rozwiązaniem dla oświetlenia przestrzeni publicznych, które są strategicznym obszarem rozwoju naszej firmy. Uzupełnia kompleksowe portfolio produktów dla tego segmentu aplikacyjnego będąc odpowiedzią na potrzeby i problemy dzisiejszych miast – jej wykorzystanie pozwala na podniesienie bezpieczeństwa i komfortu użytkowników otaczających nas przestrzeni równocześnie zapewniając wysoką efektywność energetyczną miejskiego systemu oświetleniowego.

Od ponad 60 lat logo iF DESIGN AWARD jest uznanym na arenie międzynarodowej symbolem największych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. O wyborze laureatów decyduje blisko 60 cenionych specjalistów z ponad 20 krajów w oparciu o jasno określone kryteria. O nagrodę tym roku starało się 6400 produktów przesłanych z blisko 50 krajów, co tym bardziej świadczy o wyjątkowości AVENIDY.

To już trzeci raz, kiedy nasza firma otrzymuje nagrodę w konkursie iF Design Award. Jest to wyraźne potwierdzenie, że utrzymujemy najwyższy poziom wzornictwa przemysłowego. Wcześniej doceniono: oprawę POWERLUG LED w 2016 r. oraz CRUISER 2 LED w 2017 r.

Źródło: LUG

oświetlenie, Lug

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!