Butikowe wnętrze biura the Nest

Butikowe wnętrze biura the Nest

The Nest to jedno z najgorętszych miejsc na mapie polskich coworków, wyróżnimy przez prestiżowy brytyjski magazyn Wallpaper* wśród najlepiej zaprojektowanych przestrzeni do pracy na świecie. Autorzy butikowego coworku zadbali o każdy detal aranżacji wnętrza – uwagę użytkowników przyciągają głębokie odcienie turkusu, marbling oraz meble i dodatki polskich marek.

Komfortowa, ośmiopiętrowa przestrzeń mieści się przy ul. Pięknej 49 w Warszawie, naprzeciw Hali Koszyki. Wśród jej najemców znaleźli się zarówno freelancerzy, przedstawiciele środowisk twórczych jak i zespoły większych firm, które tworzą tu swoje kreatywne przyczółki. Pracy i wymianie myśli sprzyjają wyjątkowe wnętrza wyróżniające się zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności.

wnętrze biura

Wnętrze biura jak galeria lokalnych marek

Za bryłę w pełni przeszklonego budynku odpowiada renomowane studio architektoniczne Grupa5 Architekci. Niemal wszystko, co znajduje się w jego wnętrzu, jest projektem autorskim – wnętrza powstały przy współpracy z pracownią Beza Projekt oraz specjalistką od unikalnej techniki zdobienia – marblingu – Katarzyną Korzeniecką. Klimat the Nest tworzą także meble i dodatki prestiżowych polskich marek, m.in. takich jak MDD, odpowiadającej za krzesła i fotele, czy Chors projektującej oświetlenie. W the Nest znalazło się również miejsce dla tymczasowych concept storów.

wnętrze b

Członkowie klubu the Nest mają do dyspozycji indywidualne biurka w otwartej, wspólnej przestrzeni oraz prywatne gabinety klasy premium. Co ciekawe, the Nest jako jedyny cowork na polskim rynku oferuje wsparcie dla pracujących rodziców: piętro dostosowane do pociech oraz możliwość profesjonalnej opieki nad nimi.

Twórcy the Nest podkreślają także, że nowo powstały cowork ma być nie tylko miejscem codziennej pracy, ale też platformą wymiany pomysłów i doświadczeń – klubem, w którym będą spotykać się przedstawiciele świata designu i biznesu. 220-metrowa przestrzeń przeznaczona na wydarzenia specjalne otwarta jest dla osób spoza społeczności the Nest. Będą w niej organizowane cykliczne spotkania dotyczące projektowania, biznesu, technologii oraz inspirujących idei, prowadzone m.in. przez cenionych biznesmenów i twórców z różnych branż.

Wnętrze biura the Nest - metryczka projektu wnętrza

Projekt budynku: Grupa5 Architekci
Projekt wnętrza: Beza Projekt
Powierzchnia 2000 mk2
Realizacja: 2018

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!