Designerskie lampy do wnętrz

Designerskie lampy do wnętrz

Nowoczesne oświetlenie potrafi zmienić każde wnętrze. Na rynku znajdziemy wiele ciekawych propozycji lamp. Jedną z nich są lampy Bomma. Nietuzinkowe formy i współczesny design, dopracowane detale i wyjątkowa jakość szkła - to cechy charakterystyczne szklanych lamp.

Wyjątkowe oświetlenie do wnętrza

Kolekcja Soap
Inspiracją do stworzenia tej kolekcji były bańki mydlane. Różne, mieszające się ze sobą, lekko opalizujące kolory, przeźroczystość, zmieniające się kształty - te charakterystyczne cechy baniek widać w lampach Soap. Każda z nich jest ręcznie dmuchana i niepowtarzalna.

Kolekcja Phenomena
W przypadku tych lamp, inspiracją były proste kształty - okręgi, trójkąty, prostokąty i owale. Nazwa kolekcji pochodzi od greckiego słowa phenomenon, oznaczającego zjawisko. Eleganckie lampy, wykonane z ręcznie dmuchanego szkła, dostępne są w różnych pastelowych kolorach.

Kolekcja Shibari
To wyjątkowa kolekcja lamp wiszących, której nazwa wywodzi się od japońskiej sztuki wiązania przedmiotów. Lampy z transparentnego szkła kryształowego przewiązane są czarnym sznurkiem.

Kolekcja Orbital
Inspiracją do stworzenia tych lamp był Układ Słoneczny. Kolorowe dyski, połączone metalowym pierścieniem, tworzą niezwykłą kompozycję i wrażenia wizualne. Wykonane są z ręcznie dmuchanego szkła kryształowego i dostępne w różnych kolorach - turkusowym, białym, czarnym, różowym i niebieskim.

Kolekcja Umbra
To eleganckie lampy wiszące, zaprojektowane przez Dechem Studio. Projektanci inspirowali się obiektami geometrycznymi i ich cieniami. Lampy dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

Źródło: Almidecor.com

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!