Jesienne aranżacje wnętrz - fototapeta w roli głównej

Jesienne aranżacje wnętrz - fototapeta w roli głównej

Wielkimi krokami zbliża się jesień, ulubiona pora roku domatorów i domatorek. Pogoda nie zachęca do wyjść i spędzania wolnych chwil na powietrzu. To czas, kiedy bez wyrzutów sumienia i możemy relaksować się w domu, odkrywając na nowo jego zalety. Jak przygotować wnętrze na nowy sezon i stworzyć domowe, jesienne spa dla duszy i ciała?

Jesienne aranżacje wnętrz

Zmiana pór roku jest niebywale pięknym zjawiskiem, dlatego jesienią natura dyktuje trendy. Liście nabierają barwy złota i czerwieni, zasypując chodniki i alejki kolorem, a babie lato mieni się w słońcu, zwiastując nadejście chłodu. Pomarańczowe dynie i dorodne bakłażany dumnie prężą się na półkach sklepowych, przypominając nam, że czas na wyciągnięcie swetrów i cieplejszych butów. Niebo w odcieniach zimnego błękitu i szarości zapowiada deszcz i dołącza się do jesiennej palety barw.

Wnętrze w kolorach jesieni jest ciepłe i przytulne, a tego nam przecież trzeba! Dodatki i elementy przeniesione wprost z natury, takie jak fototapeta z widokiem lasu lub gór odczarowują aurę panującą na zewnątrz, wprowadzając harmonię i spokój. Tej jesieni warto postawić na kolory, które poprawią nastrój.

Źródło: Pixers

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!