Nowoczesne wnętrze domu we Wrocławiu od Kuoo Architects

Nowoczesne wnętrze domu we Wrocławiu od Kuoo Architects

Dom jednorodzinny we Wrocławiu to jeden z projektów architektonicznych pracowni Kuoo Architects. Wnętrza zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu, wraz z ekskluzywnym basenem i garażem.

Architekci z Kuoo Architects po raz kolejny stworzyli oryginalny projekt, który łączy w sobie luksus i elegancję. Połączenie szarości, drewna i szklanych powierzchni dało efekt wnętrza na najwyższym poziomie. Sama wewnętrzna struktura domu, podział pomieszczeń zostały stworzone z pomysłem. Cechuje je wysoka funkcjonalność, zarówno dla mieszkańców, jak i dla ich gości.


Kuoo Architects

Pomieszczenia w nowoczesnym wnętrzu domu

Realizacja architektoniczna Kuoo Architects to nie tylko zaprojektowanie i wykonanie wnętrz w domu. To także stworzenie strefy wypoczynku dla inwestorów, w którą wchodzą basen i sauna. Ale to nie wszystko. Wśród pomieszczeń relaksu okalających dom, znalazł się także ekskluzywny garaż, który bardziej przypomina salon samochodowy z najwyższej półki niż tradycyjny parking pod dachem. Wyposażony w fotele, również staje się miejscem wypoczynku i odskoczni od codzienności.

Kuoo Architects

Aranżacja wnętrz od Kuoo Architects

Aranżacja wnętrz skupia się w tym przypadku na tym co niezbędne. Pierwszorzędne są materiały i ich jakość oraz samo wykonanie. Dodatki i inne detale schodzą na dalszy plan. W domu nie ma zbędnych rzeczy, tylko to, co niezbędne. Architekci z biura Kuoo postawili także na minimum mebli. Dzięki temu dom wydaje się bardziej przestronny, pełen otwartych i niezagraconych powierzchni. Efekt końcowy to schludność i minimalistyczna nowoczesność. Takie także są surowce użyte do wykończenia. Zamiast wielowymiarowej podłogi postawiono na wielkoformatowe, eleganckie płytki. Ich szara barwa współgra z obecnym w pomieszczeniach drewnem. To z kolei ociepla wnętrza. Główną rolę w holu gra ogromny, drewniany właśnie regał na książki i schody z drewnianymi stopniami. W tym samym kolorze są także fronty przesuwnych szaf i obecna w części jadalnej obudowa ściany. Wszystko to sprawia, że drewna w domu jest całkiem sporo.

Kuoo Architects

Parter domu przywołuje loftowy styl - to duże i otwarte przestrzenie z wydzielonymi strefami – kuchnią, jadalnią i salonem. Ogromne, przesuwne okna dają dużo światła i uchylają widok na ogród. Piętro to z kolei typowo prywatna sfera. Zlokalizowane są tam przestronna sypialnia i pokoje dzieci. Ta pierwsza to stylowa i skromna elegancja z szarościami i miękką wykładziną na podłodze. Za łóżkiem miejsce znalazła garderoba, a z drugiej strony – łazienka za przesuwnymi drzwiami z przyciemnianego szkła. Ta przeszklona przestrzeń to również duże okna sięgające od podłogi do sufitu. Punktem centralnym jest wolnostojąca, owalna wanna na kamiennym podeście.

Zwieńczeniem projektu aranżacji wnętrz we Wrocławiu są zlokalizowane w niższych partiach domu basen, sauna i ekskluzywny garaż. Tak, aby każdy z mieszkańców miał dla siebie chwilę prywatności i swoją oazę spokoju.

Nowoczesne wnętrze domu we Wrocławiu - metryczka projektu wnętrza

Powierzchnia: 500 m2
Realizacja: 2016
Lokalizacja: Wrocław
Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!