Komiksowe lampy No up!, Up!, Ok

Komiksowe lampy No up!, Up!, Ok

Nowa kolekcja kolorowych lamp COMIC BOOK, nawiązuje do komiksowych „dymków”. Takie oryginalne oświetlenie z pewnością zda egzamin przy aranżacja młodzieżowego pokoju.

No up!, Up!, Ok – te wesołe i zrozumiałe dla młodych ludzi hasła zostały wykorzystane do stworzenia lamp z serii COMIC BOOK. Ich podstawę stanowi sklejka w kolorze szarym i miętowym, do której przymocowane zostały metalowe osłony oprawki. Zastosowane przetarcia farby nadają lampom ciekawego charakteru, a modne połączenie kolorów sprawia, że sprawdzi się zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczyny.

W skład linii COMIC BOOK wchodzą trzy lampy o odmiennej wielkości i ilości źródeł światła – pojedyncza (20 cm x 17 cm), podwójna (31 cm x 23 cm) oraz potrójna, o wymiarach 36 cm x 34 cm. W każdym z przypadków źródło światła stanowi odpowiednio jedna, dwie lub trzy żarówki typu GU10 o maksymalnej mocy 35W. W zależności od potrzeb elementy kolekcji mogą budować całe oświetlenie pokoju lub punktowo rozjaśniać wybrane strefy, jak np. okolice łóżka bądź biurka. Komiksowe lampy stworzą wyjątkowy klimat, a jednocześnie wpiszą się w popularne wśród nastolatków trendy.

Źródło: Nowodvorski Lighting


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!