Architektura na ścianie

Architektura na ścianie

„Najpierw my kształtujemy nasze budynki, a potem one kształtują nas” powiedział kiedyś Winston Churchill. Ten wymowny cytat zachęcił do stworzenia wyjątkowego produktu. Architektoniczne budowle drukowane na najwyższej jakości podłożach to nowa kolekcja tapet „Histoire de L’Architecture”.

Nie każdy może zamieszkać w amsterdamskiej kamienicy, albo wjechać na szczyt wieży Eiffla. Ale od czego jest wyobraźnia projektantów? Designerzy  zainspirowali się dawnymi rycinami przedstawia-jącymi słynne budowle i postanowili przenieść je na nasze ściany. „Żyjemy w otoczeniu wspaniałej architektury stworzonej przez genialne umysły tego świata - mówią twórcy marki — Ta kolekcja jest hołdem, jaki chcemy im złożyć”.

Te tapety to coś więcej niż efektowna dekoracja ściany. To wspaniale ilustrowany przewodnik po architektonicznych detalach. Tu nic nie uszło uwadze projektantów. Wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły zostały oddane z niezwykłą starannością i pietyzmem. Dekoracyjne gzymsy, smukłe pilastry, nawet na pierwszy rzut oka niezauważalne zdobienia. Wszystko tak wiernie odwzorowane, że momentami można odnieść wrażenie jakby strzeliste kolumny świątyni Ateny stały za naszymi plecami, a dachy amsterdamskich kamienic piętrzyły się gdzieś pod sufitem.

Źródło: MINDTHEGAP

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!