Stół projektu WKG nagrodzony za najlepszy design

Stół projektu WKG nagrodzony za najlepszy design

Stół konferencyjny wykonany z trawertynu raciszyńskiego otrzymał nagrodę Złotej Villi w konkursie organizowanym po raz dziewiąty przez magazyn Villa.

 

W odpowiedzi na konkurs, nadesłano ok. 150 zgłoszeń. Jury wybrało 21 prac. Nazwa zwycięskiego projektu stołu „The Base Agreement” nawiązuje do jego symbolicznej roli. W zamyśle projektanta, Grzegorza Majki, stół miał odzwierciedlać piękno dyskusji i różne punkty widzenia osób, które przy nim zasiadają. Głównym materiałem wykorzystanym do jego budowy był kamień naturalny – raciszyński trawertyn wykończony metodą satynowania. Kamień ten jest wyjątkowy ze względu na swoją ciepłą kolorystykę i charakterystyczną porowatość. Autor, pozostawiając naturalne wcięcia i żłobienia w materiale chciał podkreślić jego niepowtarzalność.

Zwycięska realizacja została zaprezentowana szerokiej publiczności podczas lutowych targów 4 Design Days w Katowicach, gdzie spotkała się ze sporym zainteresowaniem. Wśród nagrodzonych na gali Złote Ville, która odbyła się 14 marca 2018 r., znalazły się także produkty takich marek jak: m.in. Samsung czy Amica.

zlota villa 2018
zlota villa 2018
zlota villa 2018
zlota villa 2018

źródło materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!