Synaptogeneza i złoty podział

Synaptogeneza i złoty podział

O Brain Embassy, przestrzeniach, w których można pracować w ruchu, odpoczywać medytując lub jadąc na rowerze pisaliśmy jakiś czas temu. Współpraca Adgar Poland z projektantami z biura mode:lina™ zaowocowała jednak przestrzennym uzupełnieniem marki Brain Embassy o motyw przechodzących przez całe wnętrze synaps. Można więc uznać, że synaptogeneza trwa.


Architekci zgłębiając tajniki działania układu nerwowego, przedstawili projekt wnętrz biura coworkingowego jako miejsce stworzone z myślą komunikacji impulsów nerwowych. Zaprojektowali przestrzeń całkowicie podporządkowaną  umysłowi.


brain embassy warszawa
brain embassy warszawa
brain embassy warszawa
brain embassy warszawa

W nowej lokalizacji warszawskiego co-creatingu Brain Embassy każdy odnajdzie przestrzeń skrojoną pod potrzeby swojej firmy i swojego własnego charakteru. Może pracować w zaciszu sali bibliotecznej, dzielić się inspiracjami i pomysłami w dużej przestrzeni open-space wypełnionej mapami myśli, czy spotkać się ze swoim klientem na miejskim placu pełnym drzew. Wszystko zależy tylko od tego jak daleko sięga jego wyobraźnia.

 

brain embassy warszawa
brain embassy warszawa
brain embassy warszawa

Kiedy co-working to za mało, warto iść o krok dalej. Nie tylko współdzielić i poznawać, ale również wzajemnie się inspirować. Dlatego Brain Embassy to nie tylko miejsce pracy, ale także środowisko tworzące zgraną społeczność. Adgar Poland, stojący za wdrożeniem na polskim rynku konceptu Brain Embassy oddał zarówno wyjątkowe wnętrze, jak i unikalny model biznesowy pozwalający firmom zachować swój własny styl pracy w najwyższej jakości kreatywnym środowisku zaprojektowanym przez pracownię mode:lina™. Przestrzeń Brain Embassy wyznaczyła nowy kierunek, którego celem jest już nie tylko piękne i funkcjonalne wnętrze biura ale przede wszystkim zaangażowana społeczność, która w nim pracuje oraz je współtworzy.

brain embassy warszawa
brain embassy warszawa

Brain Embassy
Projekt wnętrz: mode:lina™ /Paweł Garus, Jerzy Woźniak, Kinga Kin, Anna Kazecka
Realizacja: grudzień 2017
Lokalizacja: Adgar Plaza One, Adgar Park West - Warszawa
Powierzchnia: 3 000 m2
Zdjęcia: Patryk Lewiński, Adgar Poland / The Brain Embassy
Współpraca: ARCHICON


brain embassy warszawa

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!