Udany związek filiżanki ze spodkiem

Udany związek filiżanki ze spodkiem

Na rynku pojawił się rewolucyjny koncept naczyń, które urzekają designem i niespotykaną dotąd funkcjonalnością. Zintegrowany design, w którym filiżanka i spodek łączą się ze sobą rowkowaną powierzchnią, sprawia, że picie i serwowanie kawy nigdy nie było tak stabilne.


Linearny, symetryczny wzór stanowi rozwiązanie estetyczne i użytkowe. Wzajemnie dopasowujące się formy sprawiają, że całość „konstrukcji” jest niezwykle stabilna. Delikatnie zakrzywione ku górze brzegi spodka sprawiają, że filiżanka zawsze pozostaje na swoim miejscu. Ten funkcjonalny komplet pozwala na degustację kawy nawet podczas spacerowania. Doceni go każdy, kto poranki spędza w pośpiechu, z filiżanką ulubionego napoju w jednej ręce, drugą zapinając guziki koszuli.


naczynia, cmielow, chodziez
naczynia, cmielow, chodziez

Modele kolekcji System powstały z wykorzystaniem nowych technologii druku 3D i zostały przeniesione na porcelanę. Współczesna estetyka i prosta forma sprawia, że System sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu i będzie doskonałym prezentem dla zabieganego wielbiciela kawy. Produkty występują w dwóch wersjach: białej – szkliwionej oraz czarnej – wykończonej w macie. 

Cały zestaw System (czajnik, cukiernica i filiżanka ze spodkiem) został po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowany podczas targów Ambiente 2018. Filiżanka System została wyselekcjonowana w konkursie "Solution" w ramach Ambiente 2018.


naczynia, system, filizanka z rowkami

źródło: materiały prasowe Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!