Metamorfoza wnętrz domu z lat 90-tych

Metamorfoza wnętrz domu z lat 90-tych

Gdyński dom, pomimo dużej powierzchni miał bardzo nieproporcjonalne i niefunkcjonalnie rozplanowane pomieszczenia. Za sprawą projektu pracowni Formativ zyskał nowe, wyjątkowe pomieszczenia  oraz więcej przestrzeni.


Na parterze znajdowało się jedynie biuro i wc oraz duża, niezagospodarowana przestrzeń. Nowy projekt parteru zawiera:  pokój z łazienką dla starszej córki (w miejscu biura), reprezentacyjny hol i gabinet przy schodach w ogrodzie zimowym.


jak odmienic wnetrze
jak odmienic wnetrze

Na piętrze znajdowały się: olbrzymi salon i mała, oddzielna kuchnia. Obok maleńka łazienka i również niewielka główna sypialnia. Kuchnię przeniesiono do salonu, a pozostałe przestrzenie połączono i utworzono w niej sypialnię z łazienką i garderobą. Na poddaszu znajduje się ogólna łazienka, pokój gościnny i pokój z garderobą dla młodszej córki.


jak odmienic wnetrze
jak odmienic wnetrze
jak odmienic wnetrze

Schody wymieniono na wspornikowe a z klatka schodowa stała się ważnym punktem projektu. Oprócz funkcji komunikacyjnej pełni również rolę  dekoracyjną. Na parterze, tuż obok niej znajduje się przeszklony gabinet, a na piętrze, duże okno z leżanką.  


metamorfoza wnetrza, aranzacje
jak odmienic wnetrze

We wnętrzach wymieniomo okna na większe, w antracytowym kolorze. Na prośbę klientów całość zaprojektowano nowocześnie, elegancko, z odrobiną klasyki.


metamorfoza wnetrza, aranzacje
ciekawe wnetrza

Dom z lat 90-tych

Projekt wnętrz: Formativ

Powierzchnia: 200m2

Realizacja: 2017

Lokalizacja: Gdynia

Zdjęcia: Tom Kurek

 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!