Dynamicznie i witalnie w Euronet

Dynamicznie i witalnie w Euronet


Nowa siedziba Euronet Polska znajduje się w kompleksie biurowym Gdański Business Center na warszawskim Muranowie. Jej przyjazne wnętrza zaprojektowała pracownia The Design Group.


Biuro zajmuje 3100 m2 na piątym piętrze jednego z budynków kompleksu zrealizowanego przez HB Reavis. Nowa siedziba miała podkreślać najważniejsze wartości firmy, czyli innowacyjność i rozwój.


euronet warszawa
euronet warszawa

Szerokie korytarze, dynamiczny wzór wykładzin oraz liczne przeszklenia nadają wnętrzu lekkości i nietypowego charakteru. Odkryte sufity osłania częściowo ażurowa konstrukcja. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, takich jak fornir, wnętrze nabiera przyjaznego charakteru. Nie sposób nie zwrócić uwagi na wyjątkową, zieloną ścianę, która stała się tłem dla kształtów i kolorów mebli wypoczynkowych i lamp.


euronet warszawa
euronet warszawa
euronet warszawa
euronet warszawa

W strefach socjalnych postawiono na domową atmosferę i minimalistyczną nowoczesność. Do dyspozycji pracowników oddano nowoczesne, w pełni wyposażone przestrzenie kuchenno – jadalno – wypoczynkowe. Pracownicy dojeżdżający do pracy rowerem mogą liczyć tu na dostęp do chronionego parkingu rowerowego, szatni oraz sanitariatów.


euronet warszawa

Salki konferencyjne są również minimalistyczne ale nie pozbawione zwracających uwagę detali. Tym sposobem projektanci starali się stworzyć przestrzeń lekką i stymulującą skupienie, kreatywność oraz efektywną pracę.


euronet warszawa
euronet warszawa

Biuro Euronet Polska

Projekt wnetrz: The Design Group

Powierzchnia: 3100 m2

Realizacja: lipiec 2017

Lokalizacja: Warszawa, Gdański Business Center

Zdjęcia: materiały prasowe

 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!