Czarny diament VANK jedzie do Szwecji

Czarny diament VANK jedzie do Szwecji

Po zeszłorocznej premierze europejskiej w Sztokholmie, polski VANK ponownie wraca do Skandynawii. Tym razem, by pokazać technologie wychodzące naprzeciw najważniejszym potrzebom współczesnych biur – aranżowania miejsc ciszy.

 

Stoisko powstaje w oparciu o mocno zarysowaną, diamentową strukturę WALL, będącą znakiem rozpoznawczym marki VANK. Na jej bazie zespół projektantów opracował w zeszłym roku nowe rozwiązania akustyczne do biura. Są to boksy VANK_wall, które – w zależności od wielkości – mogą pełnić rolę małych salek konferencyjnych, miejsc do pracy w ciszy czy rozmów telefonicznych. Na targach zostaną zaprezentowane dwa boksy. Chcąc oddać własne poszukiwania ciszy również kolorystycznie, sięgnęto do błękitu kojarzącego się z oceanicznym spokojem oraz do barwy grafitowej. W tym drugim przypadku osiągnięto efekt podobieństwa do rzadko spotykanego, czarnego diamentu. Boks pochłania dźwięki, a czarny diament – światło.

Swoją europejską premierę będzie miał także pierwszy fotel obrotowy marki: VANK_V6. Przy okazji pokazany zostanie on w nowych, niecodziennych zestawieniach kolorystycznych. Pozostałe obiekty na stoisku prezentować będą charakterystyczny dla VANK styl – prosta geometria, czytelna funkcja i wysoka jakość materiałów wykończeniowych, nawiązujące do ideałów modernistycznych.


stoisko vank w Sztokholmie
stoisko vank w Sztokholmie
stoisko vank w Sztokholmie

źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!