Warszawskie biuro MMC Group Services

Warszawskie biuro MMC Group Services

Naczelną wytyczną, jaką projektanci z Massive Design otrzymali od klienta było stworzenie wyjątkowej przestrzeni, która będzie się wyróżniać na tle pozostałych biur grupy kapitałowej Marsh & McLennan Companies z całego świata. 


Projekt siedziby MMC Group Services w pełni korzystał z oferowanego przez dewelopera standardu budynku, rozwijając go o elementy nietypowe przy jednoczesnej ścisłej kontroli budżetu. Kreatywne podejście do przedstawionych opcji wykończeń pozwoliło wykorzystać maksimum potencjału dostępnych materiałów.


marsh warszawa, massive design

Warszawskie MMC to biuro typu „back office”, gdzie na wejściu nie wita pracowników i gości recepcja. Strefą, na którą położono największy nacisk jest przestrzeń socjalno-kuchenna, która stała się wizytówką biura. Tutaj pojawiło się większość ponadstandardowych wykończeń i akcentów dekoracyjnych, jak ściana z płytek ceglanych czy neon z elementem logo firmy. Samo pomieszczenie prócz możliwości przygotowania kawy czy spożycia posiłku, oferuje możliwość wykorzystania stref z miękkimi siedziskami i fotelami poza godzinami lunchu.


mmc, massive design
mmc, massive design

Biuro oferuje możliwość odbywania wielu spotkań jednocześnie. Prócz tradycyjnych sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, stworzono przestrzeń na spotkania projektowe. We wnęce odizolowanej od open space'u wykorzystano słabo doświetloną część biura. Rano i popołudniem zapewnia dostęp do lockersów pracowników, a w ciągu dnia można wykorzystać stół projektowy czy poprowadzić krótką prezentację.

Uzupełnieniem całości jest strefa open space, gdzie przewidziano miejsca do spotkań ad hoc, jak również pozwalające na chwilową ucieczkę od biurka w miejsce dające lepsze warunki akustyczne i zapewniające więcej prywatności.


mmc, massive design
mmc, massive design

Projekt warszawskiego biura MMC Group Services zrealizowano w budynku Proximo Office, na powierzchni 1600 m2. Całość powstała w ekspresowym tempie - od pierwszych szkiców do przeprowadzki minęły łącznie 4 miesiące. Najlepszą recenzją zadowolenia klienta jest to, że biuro Massive Design zostało poproszone o przygotowanie kolejnego etapu biura MMC GS o nieco większej powierzchni.


mmc, massive design
mmc, massive design

Biuro MMC Group Services

Projekt wnętrz: Massive Design

Powierzchnia: 1600 m2

Realizacja: 2017

Lokalizacja: Warszawa

Zdjęcia: dzięki uprzejmości Massive Design

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!