Dom z niebieskim modułem

Dom z niebieskim modułem

Wnętrze domu składa się z trzech poziomów, których centralną część stanowi moduł biegnący przez wszystkie kondygnacje. Na każdej z nich pełni on odpowiednią funkcję. Autorem projektu jest pracownia Widawscy Studio Architektury.


W moduł wpisana została komunikacja pionowa tj. klatka schodowa. Na parterze jego integralną częścią jest wysoka zabudowa kuchenna, regał w jadalni oraz wieszaki w holu.


dom z modułem
dom z modułem
dom z modułem

Ściany wnętrza na parterze wykończono płytą OSB pomalowaną na biało. Płytki gresowe w ukośne pasy na podłodze i ścianie imitują strukturę płyty.

Ze względu na usytuowanie kuchni z jadalnią na parterze, a salonu na piętrze, projektanci postawili na wygodę w jadalni. Przy kwadratowym stole oprócz krzeseł znajdują się również dwie komfortowe sofy.


dom z modułem
dom z modułem

Na kolejnej kondygnacji moduł tworzy strefę z telewizorem, zabudowę kominka i pojemne szafki. W wybranych częściach domu pozostawiono surowe betonowe stropy, które kontrastują z gładkimi białymi powierzchniami ścian i zabudów meblowych.

dom z modułem
dom z modułem
dom z modułem
dom z modułem
dom z modułem

Chabrowe zabarwienie to nie jedyny mocny akcent we wnętrzu. W łazience znajduje się wanna w żywym różowym kolorze. Tłem jest stonowana biel i różne odcienie szarości obecne na ścianach oraz w tkaninach.


rozowa wanna
niebieski w lazience
dom z modułem

D94 Dom z modułem

Projekt wnętrz: Widawscy Studio Architektury

Powierzchnia: 120 m2

Realizacja: 2017

Lokalizacja: Chorzów

Zdjecia: Tomasz Borucki

Sprawdź także: Projekt Batory


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!