Mikro mieszkanie

Mikro mieszkanie


Mała kawalerka w Gdańsku miała być interesującym lokalem na wynajem krótkoterminowy. To co udało się uzyskać architektom z pracowni INTERURBAN przerosło wszelkie oczekiwania.


W sytuacji gdy każdy metr mieszkania jest niemalże na wagę złota, ważnym jest zlecenie wykonania projektu doświadczonym architektom. Idealnie byłoby gdyby myśleli niestandardowo i tworzyli niebanalne wnętrza. 


interurban
interurban

Architekci, Weronika Juszczyk oraz Łukasz Piankowski z INTERURBAN, jak sami mówią, skupiają się na poszukiwaniu i wdrażaniu rozwiązań ściśle dopasowanych do lokalnych uwarunkowań i ludzi, którzy daną przestrzeń użytkują. Są zdania, że wzajemne zaufanie w relacji klient-architekt pozwala tworzyć ciekawe miejsca, a co za tym idzie również bezpośrednio wpływać na poprawę otaczającej nas przestrzeni.


interurban
interurban

Projektując małe wnętrze, architekci postawili na jasne, stonowane tło, którego dopełnieniem są wyraziste akcenty kolorystyczne. Nadrzędnym zadaniem projektowym było wydzielenie części sypialnej z przestrzeni dziennej. Geometryczne kształty i graficzne kolory to motyw przewodni wykorzystany w detalach stolarskich oraz w elementach wyposażenia mieszkania.


jak urzadzic małe mieszkanie
projekt malego mieszkania

Mikromieszkanie

Projekt wnętrz: INTERURBAN/ Weronika Juszczyk, Łukasz Piankowski

Powierzchnia: 32 m2

Realizacja: 2017

Lokalizacja: Gdańsk

Zdjęcia: Tom Kurek

małe mieszkanie, jak urzadzic

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!