Codewise - biuro przyjazne

Codewise - biuro przyjazne

Ludzie młodzi, radośni i jednocześnie mocno zaangażowani w pracę oraz rozwój firmy. Jak zaaranżować odpowiednio biuro, by przyciągało takich pracowników? W jakim biurze powinni pracować, by było ono dla nich inspirujące i przyjazne? Stworzenie takiego właśnie miejsca pracy, firma informatyczna Codewise z Krakowa zleciła pracowni Make It Yours i firmom wykonawczym T3 Atelier i Vitra Polska.

 

Inwestor zwraca uwagę nie tylko na wyniki pracy, ale również na środowisko, w którym nikt nie musi nadzorować kreatywnej pracy informatyka, handlowca, czy supportu. W krakowskiej, dość szczególnej lokalizacji, przy rynku, w sąsiedztwie dużej ilości firm IT, firma Codewise walczy o najlepszych pracowników. Aby zapewnić im wyjątkowe warunki pracy stworzyła dla nich komfortowe przyjazne biuro, do którego chce się wracać.


codewise
codewise

Na powierzchni 2 tys. m2 architekci stworzyli miejsce pracy dla ok. 150 osób, w systemie biura open space, podzielonego ażurowymi meblami z roślinnością. Takie rozwiązanie daje komfort pracy z zachowaniem otwartości przestrzeni. Dziewięć sal konferencyjnych z artystycznie malowanymi ścianami i zaprojektowanymi przez grafików tapetami, z motywami charakterystycznymi dla Krakowa, z lekką nutą industrializmu, różni się pomiędzy sobą zarówno w zakresie wystroju, mebli jak i oświetlenia.


codewise
codewise
codewise

Luksusowo wyposażone kantyny z mocnym elementem natury służą pracownikom nie tylko jako miejsce posiłków, ale także jako sale do mniejszych lub większych spotkań. Miejsce do kreatywnej pracy, czyli tzw brainstorm room wpisano w przestrzeń open space. Dopełnieniem projektu są miejsca relaksu (rest rooms) w postaci doskonale wyposażonego pokoju gier oraz idealnie wyciszonego pokoju muzycznego. Z myślą o utrzymaniu zdrowia i kondycji pracowników zaprojektowano profesjonalną siłownię, salę jogi czy pokój, w którym fizjoterapeuta wykonuje masaże zdrowotno-relaksacyjne.

 

codewise
codewise
codewise

Biuro Codewise 

Powierzchnia: 2tys. m2

Projekt:  Make It Yours

Wykonawca/ producent: T3 Atelier / Vitra Polska

Data realizacji: 2017

Lokalizacja: Kraków

Zdjęcia: Piotr Mastalerz / Przemek Kuciński

Sprawdź również: ING Innovation LAB Katowice


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!