Multifunkcjonalny Siedle Scope

Multifunkcjonalny Siedle Scope

Bezprzewodowy telefon stacjonarny o wysokiej jakości dźwięku, mobilny wideodomofon z dużym kolorowym wyświetlaczem, czy pilot zdalnego sterowania inteligentnymi systemami? Teraz już nie trzeba wybierać – Siedle Scope łączy te wszystkie funkcje w jednym urządzeniu.

Naczelną zasadą projektantów Siedle jest podporządkowanie formy i funkcji urządzeń potrzebom współczesnego użytkownika. Najnowszy produkt niemieckiego producenta, Siedle Scope to nie tylko odpowiedź na te oczekiwania, ale także próba wyznaczania nowych kierunków rozwoju w komunikacji. Scope, to wysokiej jakości wideodomofon bezprzewodowy, telefon stacjonarny oraz pilot zapewniający komunikację wewnętrzną w domu oraz sterowanie automatyką.

Nowy wymiar wolności

Życie w ciągłym biegu, brak czasu oraz zbyt duża liczba niepotrzebnych rzeczy wokół nas sprawia, że stajemy się zakładnikami codzienności. Siedle Scope otwiera przed nami nowe możliwości, inny wymiar wolności i swobody. Teraz nie musisz odkładać swoich ulubionych zajęć, po to by na dźwięk dzwonka biec do drzwi. Dzięki Siedle Scope, niezależnie w jakim miejscu domu się znajdujesz – na tarasie, w ogrodzie czy w piwnicy – zawsze możesz sprawdzić, kto stoi przed drzwiami wejściowymi i zdecydować, czy masz ochotę na spotkanie z gościem. Siedle wyposażyło Scope w duży, kolorowy wyświetlacz (panel TFT o wysokiej rozdzielczości 320x240 pikseli, o przekątnej 5,5 cm). W razie potrzeby można skorzystać z zoomu i przybliżyć obraz lub też śledzić szczegóły. Na wyświetlaczu możemy też przeglądać obrazy z kamer zamontowanych w różnych miejscach budynku. Intuicyjna nawigacja oraz precyzyjne oznaczenie klawiszy funkcyjnych sprawiają, że obsługa urządzenia jest niezwykle prosta.

Używając Scope można jednocześnie prowadzić rozmowę telefoniczną, transmitować obraz na żywo z kamery przy drzwiach lub sterować oświetleniem, bramą garażową czy żaluzjami. Połączenie funkcji telefonu i wideofonu, włącznie z trybem głośnomówiącym i przyciskiem otwierania drzwi, zapewnia użytkownikowi wygodę i swobodę kontroli dostępu.

Scope umożliwia zarejestrowanie w bazie 8 aparatów bezprzewodowych połączonych równolegle, dzięki czemu ułatwia również komunikację wewnętrzną w domu. Przenośne telefony mogą pochodzić od innych producentów, warunkiem jest kompatybilność z systemem GAP.

3xE – Elegancki, Ergonomiczny, Ekonomiczny

Marka Siedle jest gwarancją precyzji wykonania, ponadczasowego wzornictwa i niezawodnej techniki, dlatego też Siedle Scope urzeka jakością, ergonomicznym kształtem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Telefon wykonany jest z materiałów wysokiej jakości, a ergonomiczny kształt sprawia, że wygodnie leży w dłoni. Dostępny jest w 6 wariantach wykończenia powierzchni – aluminium, stal szlachetna, w kolorze białym na wysoki połysk, czarnym na wysoki połysk, chromowanym i złotym. Obróbka materiałów jest precyzyjna, aż do najdrobniejszych szczegółów. Urządzenie może działać w trybie Eco, moc nadawania redukowana jest wówczas do 10-15%.

Jakość i innowacyjność Siedle Scope potwierdzają prestiżowe nagrody: Interior Innovation Award (prestiżowe wyróżnienie przyznawane za wzornictwo w branży wyposażenia wnętrz), Universal Design Award 2011, GIT Security Award oraz nominacja do nagrody Designpreis Deutschland 2012.

 Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!